Obec Podolí

GARÁŽE NAD SPORTOVNÍ HALOU

Záměrem zbudování garáží nad sportovní halou je nabídnout občanům obce možnost garážovat jejich vozidla ve vlastních či pronajatých samostatných garážích. Zejména pak těm, kteří vlastní garáže podél toku Říčky za památníkem II. sv. války, které jsou určeny v budoucnu k odstranění.

Na jejich místě by dle Urbanisticko-architektonické studie průtahu obcí vznikne komunikační prostor setkávání, propojující náves s volnočasovým sportovním areálem.

Stavba nových garáží i přestavba plochy po odstranění starých jsou podmíněny změnou využití obou ploch v novém územním plánu obce, který je ve fázi rozpracovanosti a bude dokončen nejpozději do konce roku 2022.

Pro další plánování jsou pak nezbytné postupné kroky k územnímu a stavebnímu řízení ve vazbě na dostatek finančních zdrojů. Přípravě odstranění garáží bude předcházet společná diskuse s vlastníky garáží k řešení postupu odstranění starých garáží a postupu a formě nabídky nových garáží.

ÚZEMNÍ STUDIE GARÁŽÍ

Návrh územního řešení byl zpracován v několika variantách v návaznosti na terénní členění území a na vedení inženýrských sítí VTL plynovodu a VN elektřiny. Na základě stanoviska provozovatele plynovodu zůstaly k rozhodnutí tři varianty.

VARIANTY ŘEŠENÍ

Zastupitelstvo v létě 2018 se většinově vyjádřilo pro variantu "E" s šikmým umístěním garáží, která byla rozpracována do konečné územní studie.

ÚZEMNÍ STUDIE

varianty plyn.pdf

STS_Garaze nad SH.pdf

Typ souboru: PDF dokument, Velikost: 2,99 MB
Datum vložení: 12. 12. 2023 0:00
Datum poslední aktualizace: 12. 12. 2023 23:29

Užitečné informace

Říjnové nebe plné hvězd má rádo teplá kamna.

Říjen a březen rovny jsou ve všem.

Rezervační systém

Komunální služby

Hlášení závad

Ztráty a nálezy

dnes, neděle 6. 10. 2024
skoro jasno 15 °C 6 °C
pondělí 7. 10. jasno 17/7 °C
úterý 8. 10. oblačno 17/8 °C
středa 9. 10. jasno 19/10 °C

Náhodná fotogalerie

Partnerská města

Kuchyňa

Kuchyňa je obec na Slovensku v okrese Malacky. Žije zde přibližně 1 800 obyvatel. První písemná zmínka o obci pochází z roku 1206. Na západním okraji obce leží vlaková stanice Kuchyňa na místní trati Zohor - Plavecký Mikuláš.

www.obeckuchyna.sk

Ay-Sur-Moselle

Ay-sur-Moselle je francúzska obec, ktorá sa nachádza v departemente Moselle, v regióne Lotrinsko. Obec má rozlohu 4,69 km². Najvyšší bod je položený 182 m n. M. A najnižší bod 154 m n. m.

www.aysurmoselle.fr

parallax-logo