Logo2 mapa

Změna velikosti písma

VYHLEDAT

Drobečková navigace

DOMŮ > ZEPTEJTE SE

ZEPTEJTE SE

V souladu s otevřeným přístupem zastupitelstva obce k veřejnosti Zeptejte se na cokoli co Vás zajímá, co byste chtěli vysvětlit. Zeptejte se na to, o čem diskutujete se svými kamarády u piva.
Toto diskusní fórum je určeno především občanům Podolí k otázkám a tématům souvisejícím s životem v Podolí.

Aktuální informace naleznete na stránce "Informace občanům"

Pravidla slušné diskuze:

Vyhrazujeme si právo neodpovídat a smazat příspěvky hraničící s vulgaritou, s dotazy a napadáním soukromí osob, či osobními útoky.

Slušností a základním etickým pravidlem je příspěvky podepsat. Na nepodepsané příspěvky, či příspěvky podepsané nereálným jménem, nebude reagováno a mohou být administrátorem smazány.

Rádi odpovíme na všechny věcné dotazy a argumenty.
Děkujeme za vaše příspěvky.

Řadit od nejstaršího Přidat komentář
 • 26. 11. 2012 21:08
  Vítězslav Eliáš
  Re: Byt pod Bublinkou

  Vážená paní Kašíková,
  dne 24.9.2012 byla doručena nájemníkem panem Jiřím Laichmanem výpověď nájemní smlouvy z bytu v obecním nájemním domě Podolí č.p. 328. Současně s ním podal žádost o pronájem jeho kamarád pan Michal Drdla.
  Zastupitelstvo obce přeneslo na svém zasedání 30.3.2011 pravomoc rady rozhodovat a uzavírat nájemní smlouvy na obecní byty na starostu. Zveřejnit záměr na pronájem obecních bytů je §39 odst.3 zákona 128/2000 Sb. o obcích z obecné povinnosti zveřejňování záměru vyjmuto. V době podání žádosti panem Michalem Drdlou obec neevidovala jinou žádost o pronájem bytu v tomto nájemním domě, proto jsem rozhodl v rámci zákona a svých kompetencí o pronájmu bytu jedinému žadateli.
  Pro projevení zájmu o pronájem bytu jste neměla udělat nic jiného než podat žádost na obecním úřadě.


 • 19. 11. 2012 7:43
  Věra Kašíková
  Byt pod Bublinkou

  Dobrý den. Chtěla jsem se zeptat za jakých podmínek dostane rodina nebo jedinec přidělený byt v obci. Pod MC Bublinka se uvolnil byt, hledala jsem "jak" se přihlásit do výběru, nikde jsem nic nenašla/stránky Podolí/. Jak se teda pán, kterému byl byt přidělen o tom dozvěděl? Jaké jsou vlastně kriteria při kterém jsou rodiny-jedinci vybíráni?


 • 18. 11. 2012 18:08
  josef hanák
  televize

  Volby prezidenta USA, tenis a jiné zajímavé přenosy jsou znemožněny vadnou elektroinstalací,možná i výkopovými prácemi. Platíme měsíční paušál a signál není. Mám platit stále dál i když služba není kvalitně poskytována?


 • 1. 11. 2012 11:50
  Gabriela Marciánová

  Dobrý den pane Bočku,
  dovolím si odpovědět za pana Grolicha. V týdnu je drtivá většina všech hodin tréninkových, zatímco o víkednu jsou to zápasy. Podívat se určitě přijďte, vždy se jedná o velký sportovní zážitek. Přeji Vám pěkný den G. Marciánová


 • 30. 10. 2012 15:34
  J.Boček
  za úvahu ????

  Ahoj Jirko G.Koukám a říkám si,že bych se šel podívat na nějaký zápas /třeba basket/ale z těch zkratek na rozpisu nevím co je trenink a co zápas....Nedaly by se třeba na měsíc dopředu do nějaký kolonky vypsat všechna utkání a umístit to třeba na-Podolský sport nebo na-Zveme na??.Ale je taky možné,že to tam někde je a já to nemohu najít...?Pepa B.


 • 26. 10. 2012 12:16
  Vlasta Malíková
  Dotaz

  Dobrý den,
  dočetla jsem se ve zpravodaji,že se pokládá nová kabelová televize a následně připojení internetu.Prosím o sdělení kolik stojí pořízení kabelové televize/DOSUD NEMÁME/ a kolik činí měsíční poplatky za televizi + internet.
  Děkuji Malíková


 • 21. 10. 2012 19:57
  Obcan podolí
  Tak trochu k te slavne opticke kabelovce co n

  Na internetu se da najit plno nazoru a diskuzi. viděl jsem už natahnou optiku v horakově a na soupech to vypada jak pavučiny... jeden kabel sem druhej tam..je to des a provedeni praci vypovida o svem.

  Internet Vivo - optika / kabel Sokolnice
  Ing. Filip Debef, 18.06.2011 22:52
  Můžete mi prosím někdo napsat aktuální zkušenosti s připojením k internetu u Vivo? Vzhledem k naší lokalitě mě zajímá především pomalejší připojení po kabelu, ale jsem zvědav i na deklarovanou rychlost 100/100 na optice.
  Jakékoliv zkušenosti vítány, ideálně zkušenosti s provozem na serverech Google, které využívám asi úplně nejvíc. (Maily, videa, mapy,... - přehrává třeba bez trhání HD video z YouTube?) Díky moc, Filip
  odpovědět

  Re: Internet Vivo - optika / kabel
  filip štrimpfl, 20.06.2011 12:33
  já Vám to řeknu, jak to je. Nova HD se trhá, kolísá rychlost připojení.
  Když tam zavoláte, tak naslibují, jak vše vyřeší a stejně se nic nestane.
  Takhle mi kdysi něco slíbili a pak jsem je 4 měsíce neviděl....
  Vivo hodně slíbí, ale skutečnost je jinde. Bohužel jsme odsouzeni mít je, a nebo si všichni dáme satelity na střechy....
  Nechci být opět negativní, ale toto je moje zkušenost. Pokud má někdo pochvalnou, ať ji napíše.
  Jinak k Vivo se již vyjadřovalo dost lidí, pročtěte si diskuzi
  odpovědět


 • 10. 10. 2012 19:29
  Stanislav Mrázek
  Zábava a bezpečnost

  Doufám, že popůlnoční dění před Sokolovnou při páteční zábavě "Kácení máje" bude konečně pod bedlivým dohledem šlapanické městské policie.


 • 9. 10. 2012 22:51
  Kašíková Věra
  ???

  Jeden, nebo dva dotazy na které se dalo jednoduše odpovědět a je z toho taková kauza?


 • 9. 10. 2012 20:33
  Michal Marcián
  Re: Zdena Párová, Petr Krejčí

  Paní Párová děkuji, že jsme si příjemně popovídali a snad si to i vysvětlili. Slovo agrese bylo v uvozovkách, aby bylo jasné, že to není myšleno doslovně. Neřekl jsem, že dotaz občana na zastupitele je agresivní. "Agresi" v určitém slova smyslu z celého dění cítím na svou osobu. A ptáte se proč? Já se ptám proč se nikdo neptá, jak proběhlo a jak bylo zveřejněno výběrové řízení na stolařské práce (stolky pod PC)? Tak proto! Odpověď je přitom stejná. Já se ale cítím z tohoto důvodu dotčen. Přeji Vám pěkný večer a méně sousedské nevraživosti. MM


Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Kalendář akcí

Po Út St Čt So Ne
30 31 1 2 3 4
FOTBAL
5
FOTBAL
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18
FOTBAL
19
FOTBAL
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2
FOTBAL
3
FOTBAL

 

Kniha - Podolí u Brna 1237-2007

Knihu lze zakoupit na Obecním úřadu a v knihovně za 350,-Kč

kniha

15. 8. Hana

Zítra: Jáchym

Turistická známka Podolí

 Odber SMS

ZÁKAZ POCHŮZKOVÉHO PODOMNÍHO PRODEJE ZBOŽÍ A SLUŽEB

TRŽNÍ ŘÁD obce Podolí

 

ZEPTEJTE SE

příspěvků: 1714

Návštěvnost stránek

885909