Logo2 mapa

Změna velikosti písma

VYHLEDAT

Drobečková navigace

DOMŮ > ZEPTEJTE SE

ZEPTEJTE SE

V souladu s otevřeným přístupem zastupitelstva obce k veřejnosti Zeptejte se na cokoli co Vás zajímá, co byste chtěli vysvětlit. Zeptejte se na to, o čem diskutujete se svými kamarády u piva.
Toto diskusní fórum je určeno především občanům Podolí k otázkám a tématům souvisejícím s životem v Podolí.

Aktuální informace naleznete na stránce "Informace občanům"

Pravidla slušné diskuze:

Vyhrazujeme si právo neodpovídat a smazat příspěvky hraničící s vulgaritou, s dotazy a napadáním soukromí osob, či osobními útoky.

Slušností a základním etickým pravidlem je příspěvky podepsat. Na nepodepsané příspěvky, či příspěvky podepsané nereálným jménem, nebude reagováno a mohou být administrátorem smazány.

Rádi odpovíme na všechny věcné dotazy a argumenty.
Děkujeme za vaše příspěvky.

Řadit od nejstaršího Přidat komentář
 • 28. 11. 2012 1:31
  Svatopluk Bartík
  dotaz na pana starostu

  Vážený pane starosto,
  koukám, jak jste se vypořádal s pronájmem bytu MC Bublinka... Chci se zeptat, zda-li se do historie Podolí chcete zapsat jako starosta, který za neporušil žádný zákon. A nebo jako starosta, který se snaží udělat co nejvíce pro blaho obce (a při tom, naprosto samozřejmě neporuší žádný zákon)?
  Zatím to na mne působí tak, že si hlavně nechcete přidělávat žádnou práci. Nic vám totiž nebrání dát nabídku na pronájem bytu např. na speciální portál bezrealitky.cz či na úřední desku nebo do obecního zpravodaje a nastavit zcela jednoduché a transparentní podmínky k tomu, aby o byt mohlo (na základě výše nájemní ceny) soutěžit více lidí s cílem pronajmout byt ekonomicky co nejvýhodněji. (Mimochodem, jaké má nový nájemník cenové podmínky?)
  Děkuji a zdravím, SB


 • 27. 11. 2012 0:07
  Radek Boček
  Re: Re: Byt pod Bublinkou [Vítězslav Eliáš]

  Vážený pane starosto,
  nepochybuji, že vždy jednáte v souladu s literou zákona.
  Pokládám otázku jinak: Jak je to s přístupem dobrého hospodáře?.
  Čím většímu počtu lidí nabídku poskytnete, tím lepší podmínky získáte. Vím je to známá písnička, jejíž melodie se Vám nelíbí, viz. záložka (ne)veřejné zakázky.


 • 26. 11. 2012 21:08
  Vítězslav Eliáš
  Re: Byt pod Bublinkou

  Vážená paní Kašíková,
  dne 24.9.2012 byla doručena nájemníkem panem Jiřím Laichmanem výpověď nájemní smlouvy z bytu v obecním nájemním domě Podolí č.p. 328. Současně s ním podal žádost o pronájem jeho kamarád pan Michal Drdla.
  Zastupitelstvo obce přeneslo na svém zasedání 30.3.2011 pravomoc rady rozhodovat a uzavírat nájemní smlouvy na obecní byty na starostu. Zveřejnit záměr na pronájem obecních bytů je §39 odst.3 zákona 128/2000 Sb. o obcích z obecné povinnosti zveřejňování záměru vyjmuto. V době podání žádosti panem Michalem Drdlou obec neevidovala jinou žádost o pronájem bytu v tomto nájemním domě, proto jsem rozhodl v rámci zákona a svých kompetencí o pronájmu bytu jedinému žadateli.
  Pro projevení zájmu o pronájem bytu jste neměla udělat nic jiného než podat žádost na obecním úřadě.


 • 19. 11. 2012 7:43
  Věra Kašíková
  Byt pod Bublinkou

  Dobrý den. Chtěla jsem se zeptat za jakých podmínek dostane rodina nebo jedinec přidělený byt v obci. Pod MC Bublinka se uvolnil byt, hledala jsem "jak" se přihlásit do výběru, nikde jsem nic nenašla/stránky Podolí/. Jak se teda pán, kterému byl byt přidělen o tom dozvěděl? Jaké jsou vlastně kriteria při kterém jsou rodiny-jedinci vybíráni?


 • 18. 11. 2012 18:08
  josef hanák
  televize

  Volby prezidenta USA, tenis a jiné zajímavé přenosy jsou znemožněny vadnou elektroinstalací,možná i výkopovými prácemi. Platíme měsíční paušál a signál není. Mám platit stále dál i když služba není kvalitně poskytována?


 • 1. 11. 2012 11:50
  Gabriela Marciánová

  Dobrý den pane Bočku,
  dovolím si odpovědět za pana Grolicha. V týdnu je drtivá většina všech hodin tréninkových, zatímco o víkednu jsou to zápasy. Podívat se určitě přijďte, vždy se jedná o velký sportovní zážitek. Přeji Vám pěkný den G. Marciánová


 • 30. 10. 2012 15:34
  J.Boček
  za úvahu ????

  Ahoj Jirko G.Koukám a říkám si,že bych se šel podívat na nějaký zápas /třeba basket/ale z těch zkratek na rozpisu nevím co je trenink a co zápas....Nedaly by se třeba na měsíc dopředu do nějaký kolonky vypsat všechna utkání a umístit to třeba na-Podolský sport nebo na-Zveme na??.Ale je taky možné,že to tam někde je a já to nemohu najít...?Pepa B.


 • 26. 10. 2012 12:16
  Vlasta Malíková
  Dotaz

  Dobrý den,
  dočetla jsem se ve zpravodaji,že se pokládá nová kabelová televize a následně připojení internetu.Prosím o sdělení kolik stojí pořízení kabelové televize/DOSUD NEMÁME/ a kolik činí měsíční poplatky za televizi + internet.
  Děkuji Malíková


 • 21. 10. 2012 19:57
  Obcan podolí
  Tak trochu k te slavne opticke kabelovce co n

  Na internetu se da najit plno nazoru a diskuzi. viděl jsem už natahnou optiku v horakově a na soupech to vypada jak pavučiny... jeden kabel sem druhej tam..je to des a provedeni praci vypovida o svem.

  Internet Vivo - optika / kabel Sokolnice
  Ing. Filip Debef, 18.06.2011 22:52
  Můžete mi prosím někdo napsat aktuální zkušenosti s připojením k internetu u Vivo? Vzhledem k naší lokalitě mě zajímá především pomalejší připojení po kabelu, ale jsem zvědav i na deklarovanou rychlost 100/100 na optice.
  Jakékoliv zkušenosti vítány, ideálně zkušenosti s provozem na serverech Google, které využívám asi úplně nejvíc. (Maily, videa, mapy,... - přehrává třeba bez trhání HD video z YouTube?) Díky moc, Filip
  odpovědět

  Re: Internet Vivo - optika / kabel
  filip štrimpfl, 20.06.2011 12:33
  já Vám to řeknu, jak to je. Nova HD se trhá, kolísá rychlost připojení.
  Když tam zavoláte, tak naslibují, jak vše vyřeší a stejně se nic nestane.
  Takhle mi kdysi něco slíbili a pak jsem je 4 měsíce neviděl....
  Vivo hodně slíbí, ale skutečnost je jinde. Bohužel jsme odsouzeni mít je, a nebo si všichni dáme satelity na střechy....
  Nechci být opět negativní, ale toto je moje zkušenost. Pokud má někdo pochvalnou, ať ji napíše.
  Jinak k Vivo se již vyjadřovalo dost lidí, pročtěte si diskuzi
  odpovědět


 • 10. 10. 2012 19:29
  Stanislav Mrázek
  Zábava a bezpečnost

  Doufám, že popůlnoční dění před Sokolovnou při páteční zábavě "Kácení máje" bude konečně pod bedlivým dohledem šlapanické městské policie.


Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Kalendář akcí

Po Út St Čt So Ne
28 29 30 1
FOTBAL
2 3 4
5 6 7 8 9 10
FOTBAL
11
12 13 14 15 16 17
FOTBAL
18
19 20 21 22
fotbal
23 24
fotbal
25
26 27 28
FOTBAL
29 30 31 1
FOTBAL

 

Kniha - Podolí u Brna 1237-2007

Knihu lze zakoupit na Obecním úřadu a v knihovně za 350,-Kč

kniha[1].jpg

17. 1. Drahoslav

Zítra: Vladislav

Turistická známka Podolí.png

 Odber_SMS_velky (1) (002).jpg

ZÁKAZ POCHŮZKOVÉHO PODOMNÍHO PRODEJE ZBOŽÍ A SLUŽEB

TRŽNÍ ŘÁD obce Podolí

 

ZEPTEJTE SE

příspěvků: 1650

Návštěvnost stránek

834973