Logo2 mapa

Změna velikosti písma

VYHLEDAT

Drobečková navigace

DOMŮ > ZEPTEJTE SE

ZEPTEJTE SE

V souladu s otevřeným přístupem zastupitelstva obce k veřejnosti Zeptejte se na cokoli co Vás zajímá, co byste chtěli vysvětlit. Zeptejte se na to, o čem diskutujete se svými kamarády u piva.
Toto diskusní fórum je určeno především občanům Podolí k otázkám a tématům souvisejícím s životem v Podolí.

Aktuální informace naleznete na stránce "Informace občanům"

Pravidla slušné diskuze:

Vyhrazujeme si právo neodpovídat a smazat příspěvky hraničící s vulgaritou, s dotazy a napadáním soukromí osob, či osobními útoky.

Slušností a základním etickým pravidlem je příspěvky podepsat. Na nepodepsané příspěvky, či příspěvky podepsané nereálným jménem, nebude reagováno a mohou být administrátorem smazány.

Rádi odpovíme na všechny věcné dotazy a argumenty.
Děkujeme za vaše příspěvky.

Řadit od nejstaršího Přidat komentář
 • 19. 2. 2014 23:26
  Petr Hromčík
  odstranění RADARU na měření rychlosti - pro

  Rád bych se konkrétně omluvil pánům Mrázkovi a Ji(í)lkovi ,za gramatickou chybu v mém projevu,nejspíš to bude tím,že jsem zprávu psal po jedné ráno,kdy v tuto dobu dva zmínění pánové měli palec v puse a počítali ovečky.

  A rád bych se zeptal zmíněných dvou pánů ,když tu tak provádějí gramatickou korekturu ,proč se s takovou vervou nepustili i do paní „natálie jeschke“ která píše podolí s malým písmenem?
  Nejspíš panům Mrázkovi a Ji(í)lkovi připadá obec Podolí tak malá ,že si velké písmeno na začátku asi nezaslouží…?

  Zároveň požádám admina o smazání zpráv zmíněných dvou pánů a to z důvodu ,že vlastně nepřispěli ničím…..,co by mělo jakoukoliv hodnotu pro obec a jejich občany.

  Ale k věci ,ve voze mám zabudovanou palubní kameru se záznamem GPS rychlosti ,která chybné měření zaznamenala a ze záznamu je jasně patrné ,že rychlost z radaru je minimálně o 20 km/h vyšší ,jak přesná rychlost z GPS na záznamu. Takže radar provádí zcela nepřesné měření a proto by měl být odstraněn,aby nenapáchal více škody jak užitku.

  PS:Pro pány Mrázka a Ji(í)lka, nejspíš se řídíte pravidlem,čím toho míň napíšete……..tím méně hrubek naděláte…… a lidi na tomto fóru tu pro Vás nepíšou diktát…


 • 19. 2. 2014 9:23
  Jilek nejstarší
  odstranění RADARU na měření rychlosti [Petr

  Tak z toho zívám, zívám, zívám. Zdravý Vás JJ


 • 12. 2. 2014 16:55
  Gabriela Marciánová - Moderátor
  Re: otázka - počet obyvatel

  Obec Podolí má 1344 obyvatel.


 • 12. 2. 2014 16:43
  Stanislav Mrázek
  K odstranění radaru

  Již první slovo s hrubkou - a obdobnou úroveň má celý článek.


 • 11. 2. 2014 19:44
  natálie jeschke
  otázka

  kolik má podolí obyvatel


 • 10. 2. 2014 13:08
  Petr Hromčík
  odstranění RADARU na měření rychlosti 

  Vyzívám obec Podolí k odstranění radaru na měření rychlosti při vjezdu do obce. Jedná se o zmetek ,který provádí chybné měření rychlosti. I když pojedete vozidlem pod 50Km/h ,tak když za vámi pojede nákladní vozidlo 70Km/h ,tak se vám na radaru objeví ta 70Km/h z nákladního vozu.
  Pokud nechce být při vjezdu měřeny ,stačí přejet do protisměrného pruhu ,tam radar už neměří ,je nastaven pouze na příjezdový pruh
  Pokud byl někdo perzekuován za toto měření ,může rovnou zažalovat obec Podolí a žádat tučné odškodnění.
  Myslím si ,že by se daly vynaložené prostředky do radaru využít lépe pro obec a umístit radar na začátku obce je hloupost (každý jenom přibrzdí a zase přidá) ,má být umístěn v obci před důležitým úsekem.


 • 10. 2. 2014 9:16
  Vítězslav Eliáš - Moderátor
  Re: odstranění RADARU na měření rychlosti

  Vážený pisateli,
  děkujeme za upozornění stran špatné funkce měřiče rychlosti vozidel při vjezdu do obce. Zajistíme jeho správné seřízení.

  Protože se diskuse na tomto fóru řídí danými pravidly, byl Váš anonymní příspěvek smazán. Pokud chcete, umístěte svůj příspěvek do diskuse znovu, avšak podepsaný.
  Vítězslav Eliáš


 • 5. 2. 2014 8:53
  Vítězslav Eliáš
  Re: [Kašíková Věra]

  Dobrý den paní Kašíková,
  jistě máte pravdu. Ale problém byl v tom, že obecní pracovníci při ošetření silnicí začnou na některé ulici a na jiné skončí a ta bude ošetřena poslední. A tudy směřovala naše prosba o pomoc, aby i ty poslední ulice byly ošetřeny co nejdříve. Všem občanům, kteří se aktivně do pomoci zapojili, patří naše poděkování.
  Veškeré obecní zásoby soli byly během neděle a pondělí spotřebovány. Dnes, po dodání nových zásob, bude zveřejněna informace o termínu a místě rozdávání soli občanům.
  Vítězslav Eliáš


 • 4. 2. 2014 14:06
  Kašíková Věra

  Vážení občané,
  prosíme Vás o pomoc v posypání chodníků a některých silnicí zejména ve svažitých ulicích (Uličky, Za farou, apod.). Traktor, který nám sype ulice, se díky náledí do některých ulic nemůže vůbec dostat.----------------------------------------------------------------------------------------------------------Dobrý den, na prosbu o spolupráci reaguje samozřejmě každý jinak. Ve většině případů jsou chodníky samozřejmostí, ale nezlobte se na mě proč i silnice? Zaprvé nikde letos nebylo vypsáno, že by se na tyto účely dával posyp a za druhé, myslím že je dost pracovníků OÚ aby svážité ulice byly posypány včas. Prostě v krizové situaci nepůjdu do práce na "osmou" ale třeba na čtvrtou či pátou.


 • 23. 1. 2014 10:05
  Gabriela Marciánová - Moderátor
  Zpravodaj

  Dobrý den paní Malíková,

  informace z evidence obyvatel týkající se jubilantů a nových občánků vyjdou jako obvykle v jarním čísle zpravodaje během měsíce dubna.
  Poslední číslo zpravodaje, které vyšlo na začátku roku, je posunuté vánoční vydání, na které jste byli zvyklí v měsíci prosinci.

  Pěkný den

  G. Marciánová


Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Kalendář akcí

Po Út St Čt So Ne
28 29 30 1
FOTBAL
2 3 4
5 6 7 8 9 10
FOTBAL
11
12 13 14 15 16 17
FOTBAL
18
19 20 21 22
fotbal
23 24
fotbal
25
26 27 28
FOTBAL
29 30 31 1
FOTBAL

 

Kniha - Podolí u Brna 1237-2007

Knihu lze zakoupit na Obecním úřadu a v knihovně za 350,-Kč

kniha[1].jpg

28. 9. Václav

Zítra: Michal

Turistická známka Podolí.png

 Odber_SMS_velky (1) (002).jpg

ZÁKAZ POCHŮZKOVÉHO PODOMNÍHO PRODEJE ZBOŽÍ A SLUŽEB

TRŽNÍ ŘÁD obce Podolí

 

ZEPTEJTE SE

příspěvků: 1627

Návštěvnost stránek

808667