Logo2 mapa

Změna velikosti písma

VYHLEDAT

Drobečková navigace

DOMŮ > ZEPTEJTE SE

ZEPTEJTE SE

V souladu s otevřeným přístupem zastupitelstva obce k veřejnosti Zeptejte se na cokoli co Vás zajímá, co byste chtěli vysvětlit. Zeptejte se na to, o čem diskutujete se svými kamarády u piva.
Toto diskusní fórum je určeno především občanům Podolí k otázkám a tématům souvisejícím s životem v Podolí.

Aktuální informace naleznete na stránce "Informace občanům"

Pravidla slušné diskuze:

Vyhrazujeme si právo neodpovídat a smazat příspěvky hraničící s vulgaritou, s dotazy a napadáním soukromí osob, či osobními útoky.

Slušností a základním etickým pravidlem je příspěvky podepsat. Na nepodepsané příspěvky, či příspěvky podepsané nereálným jménem, nebude reagováno a mohou být administrátorem smazány.

Rádi odpovíme na všechny věcné dotazy a argumenty.
Děkujeme za vaše příspěvky.

Řadit od nejstaršího Přidat komentář
 • 23. 3. 2015 18:12
  Stanislav Mrázek
  Na co se čeká?

  Prosím o sdělení, kdy budou provedeny stavební úpravy havarijního stavu stěny, přiléhající k domu pana Valenty naproti vchodu do kostela. Upozorňuji na prioritu a naléhavost řešení tohoto stavu v činnosti OÚ vzhledem k tomu, že se v daném prostoru často konají různé akce a denně se po přilehlém chodníku pohybuje mnoho místních občanů, včetně vycházek dětí Mateřské školy.


 • 25. 3. 2015 18:06
  Roman Vlasák
  Re: Na co se čeká?

  Dobrý den,
  jsem v kontaktu s majitelem sousedního objektu, ke kterému naše zeď přiléhá. Zeď zajistíme proti pádu do doby než dospějeme ke konečnému řešení vzniklé situace. Děkuji za upozornění.
  Roman Vlasák


 • 7. 4. 2015 22:52
  Ing. Radek Hůrka
  Re: Na co se čeká?

  Dobrý den pane Vlasáku, máme již po 14-ti dnech řešení havarijního stavu obecní zdi nějaký viditelný výsledek?
  Případně od kdy bude opět bezpečné využívat travnatou plochu na náměstí?

  Děkuji za zveřejnění termínu nápravy.

  Pěkný den.

  Ing. Radek Hůrka


 • 8. 4. 2015 11:52
  Roman Vlasák
  Re: Na co se čeká?

  Dobrý den,

  prostor kolem zdi je obehnán páskou, aby i ti co si nevšimli stavu zdi se k ní nepřibližovali.

  V tuto chvíli máme kalkulaci na zapůjčení a stavbu lešení. Zítra zde bude odborná firma na konzultaci rozebrání zdi a případnou stavbu zdi nové - čekám na dokumenty od majitele sousední nemovitosti, ohledně nutnosti zachovat tuto zeď.
  Věřím, že po těchto nezbytných krocích budeme moci přistoupit ke konečnému rozebrání zdi, následným potřebným krokům a tím k bezpečnému provozu veřejného prostranství.

  Přeji pěkný den.
  Roman Vlasák


 • 14. 3. 2015 9:44
  Hlavinka
  Výstavba nových RD v lokalitě Nad výhonem

  Dobrý den,

  Rád bych se zeptal jakým způsobem bude vyřešena příjezdová komunikace kterou budou využívat stavební stroje a větší vozidla v souvislosti s výstavbou nových RD v lokalitě nad výhonem.

  Ze zkušenosti s provozem v Uličkách při výstavbě prvního domu v uvedené lokalitě si myslím že by obyvatelům Uliček i domů na hlavní ulici procházející Podolím hodně ulevilo využití polní cesty kolem hřbitova alespoň vysypané štěrkem.

  T.Hlavinka


 • 16. 3. 2015 14:09
  Vítězslav Eliáš
  Re: Výstavba nových RD v lokalitě Nad výhonem

  Dobrý den pane Hlavinko.
  Na obyvatele Uliček a lokality Nad Výhonem jsme mysleli při výstavbě inženýrských sítí, kdy dodavatel měl stanovenou trasu pro obsluhu staveniště po cestě od hřbitova. Stejně tak mají určeno stavebníci při individuální výstavbě. Komunikaci v lokalitě Nad Výhonem mohou využít pouze v případě blátivého stavu cesty, požití komunikace v Uličkách je vyloučena. Pokud k tomu v minulosti došlo, byly to ojedinělé případy vzniklé nedopatřením.

  Děkuji Váš podnět a přeji pěkný den.
  Vítězslav Eliáš


 • 16. 3. 2015 20:03
  Hlavinka
  Re: Výstavba nových RD v lokalitě Nad výhonem

  Věřte mi že kvůli ojedinělým případům bych zde svůj příspěvek neuváděl.
  Ohledně individuální výstavby, mohu se zeptat jak se budoucí stavebníci dozvědí kudy mají jezdit?

  Děkuji

  S pozdravem

  Hlavinka


 • 17. 3. 2015 7:02
  Ing. Marek Flekač
  Re: Výstavba nových RD v lokalitě Nad výhonem

  Vážený pane Hlavinko.
  Rád bych se Vám omluvil, pokud stavba našeho, výše zmíněného domu, Vám způsobila jakékoliv problémy. Chápu Vaše rozhořčení a věřím, že pokud projede tatra "Uličkama" není to příjemná situace.
  Nerad bych ovšem, aby náš dům byl brán jako strůjce všehno zla v uličkách protože byl stavěn jako první, proto mi prosím dovolte abych uvedl na pravou míru některé věci. Vzheldem k typu stavby, která je zhotovena z lehkých materiálu, nebylo nutné používat nákladní vozidla ve velké míře. Při prvním nešťastném případu jsem byl ihned upozorněn panem starostou na zákazal průjezdu Uličkama. Na toto jsem opět upozornil i dodavatele stavby a ten své subdododavatele. Bohužel nebylo v mojich silách hlídat každé jedno vozidlo. Nicméně bych ještě rád upozornil, že během stavby probíhaly dokončovací práce na IS a také první fáze stavby jiného domu. Takže pokud projíždělo nějaké auto uličkama, neznamá to nutně, že jelo na naši stavbu.
  Děkuji za pochopení a ještě jednou se omlouvám.
  V rámci dobrých sousedských vztahů si Vám dovoluji navrhnout, že až pujdete okolo, stavte se a mužeme vše probrat u kalíšku dobré domácí slivovice.

  S pozdravem
  Marek Flekač

  PS: Všude je něco, nám zase přes pozemek (zatím neoplocený,ale viditelně vykolíkovaný ) chodí pejskaři a dokonce jezdí cyklisti :-D


 • 17. 3. 2015 16:13
  Vítězslav Eliáš
  Re: Výstavba nových RD v lokalitě Nad výhonem

  Vážený pane Hlavinko,
  ke stavebnímu povolení obec vydává každému stavebníkovi rozhodnutí o napojení novostavby na komunikaci a dešťovou kanalizaci, do kterého také vymezuje tuto povinnost.
  Pokud však zaznamenáte průjezd nákladního vozidla z některé stavby, budu velmi rád, když mne upozorníte.
  Děkuji a přeji pěkný den.
  Vítězslav Eliáš


 • 18. 3. 2015 22:41
  Hlavinka
  Re: Výstavba nových RD v lokalitě Nad výhonem

  Pane Flekač, ujišťuji Vás že můj příspěvek rozhodně vedený vůči Vám nebyl. Je mi jasné že na hlídání stavebníků není ani čas ani nálada. Jen jsem chtěl poukázat na to že se Uličkama jezdilo a v momentě kdy se začne stavět několik domů současně může to být problém.

  T:Hlavinka


 • 19. 3. 2015 9:52
  Ing. Marek Flekač
  Re: Výstavba nových RD v lokalitě Nad výhonem

  Tak se stavte aspoň na ten kalíšek;)
  Pěkný den


 • 18. 4. 2015 14:07
  T.Hlavinka
  Re: Výstavba nových RD v lokalitě Nad výhonem

  Bohužel dnes Uličkama projelo UNC již několikrát, a to je sobota....


 • 8. 3. 2015 21:42
  Mirek Š.
  Smetí(sut+kameny)

  Dobrý den ,chtěl bych upozornit na nepořádek a zbytky sutí+kamenů na konci gáráží u potoka směr k fotbalovému hřišti na levé straně kde se likvidovalo vyrostlé houští.Vše se uklidilo jen ta sud a kameny zůstaly.


 • 13. 3. 2015 11:24
  Vítězslav Eliáš
  Re: Smetí(sut+kameny)

  Vážený pane Mirku Š.
  Na těchto stránkách platí zásada, že diskuse je vedena pouze adresně, pod celými jmény. Za své názory vyjádřené zde není administrátory nikdo persekvován ani ostouzen, je to diskuse. Váš názor, vyjádřený anonymně, by měl být tedy odstraněn. Vzhledem k jeho povaze to berte především jako připomínku do budoucna.
  Děkuji Vám za pozornost, kterou věnujete svému okolí. Jsme za slušně a věcně vyjádřené postřehy, jako je ten váš, vždy vděčni. Pokud jde o Vaši připomínku, jedná se o kameny, které jsme tam nechali účelově pro použití obce na různé zátarasy apod. Suť vznikla rozbitím objemných betonových rour a úklidem tohoto prostoru. Bude odvezena v příštích dnech společně s odvozem suti ze zahrady za domem s pečovatelskou službou.
  Hezký den, Vítězslav Eliáš


 • 16. 3. 2015 13:59
  Vítězslav Eliáš
  Re: Smetí(sut+kameny)

  Vážený pane Mirku Š.
  Suť byla dnešního dne odklizena. Ještě jednou děkuji za Vaši pozornost.
  Pěkný den, Vítězslav Eliáš


 • 5. 3. 2015 8:29
  Marek Flekač
  Podezřeké vozidlo

  Dobrý den, rád bych upozornil na podezřelé vozidlo, které se dnes v noci pohybovalo v lokalitě nad Výhonem. Ve 3:45 se toto vozidlo pohybovalo kolem garáži, poté jelo směrem k božím mukám a zajelo po slepé šterkové cestě k transformátoru, tam se otočilo dojelo na konec cesty u božích muk a tam stál pár desítek minut. V 6:00 toto auto opět projíždělo lokalitou nad Výhonem, tentokrát jelo od garáží, zajelo velikou rychlostí do nové ulice, na konci se otočilo, velkou rychlostí sjelo zpět na křižovatku, odbočilo ke garážím, po par metrech zastavilo, zacouvalo zpět do nové ulice a vydalo se směrem mezi domy v lokalitě na Výhoem. Prosím například pejskaře, kteří chodí kolem božích muk se psem, jestli si toho auta všimnou, at se pokusí zapamatovat SPZ.
  Děkuji


 • 5. 3. 2015 11:02
  Marek Flekač
  Re: Podezřeké vozidlo

  Zapomněl jsem dodat, že se jedná o krátkou bílou Felicii.


 • 5. 3. 2015 15:24
  ing. Radek Hůrka
  Re: Podezřeké vozidlo

  Pane Flekači, dekuji za upozornění. Čert a sberaci kovu nikdy nespi. Před půl rokem jsem hlásil na linku 158 i na OÚ bílou felicii plnou hnedocechu,kteří hledali v Podoli. Ovsem bez výsledku. Policie se neracila ani ukázat. Pripominam, ze jsem to hlasil vcetne SPZ...Nezbývá nez se o to pokoušet znovu a znovu...Volat,fotit,sledovat.
  Vice bohužel neporadim...
  Pekny den.

  Hůrka.


 • 5. 3. 2015 19:21
  Vítězslav Eliáš
  Re: Podezřeké vozidlo

  Dobrý večer Marku,
  je lepe volat okamžitě přímo pobočku policie ve Šlapanicích:
  Městská policie - 602 309 238 (pouze denní doba)
  Policie ČR - 974 626 740 (nonstop)
  Děkuji a přeji pěkný večer.
  Vítězslav Eliáš


 • 13. 3. 2015 17:45
  Vítězslav Eliáš
  Re: Podezřeké vozidlo

  Vážený pane Hůrko,
  ve svém příspěvku ze dne 5.3.2015 jste použil hanlivý a rasisticky podbarvený výraz. Takové výroky od člena zastupitelstva obce Podolí považuji za nemístné a jako starosta i občan Podolí jej odmítám a rozhodně se od něj distancuji.
  Vítězslav Eliáš


 • 8. 2. 2015 22:30
  Stanislav Mrázek
  Organizace práce

  Vážený pane starosto, vážení manželé Hnilicovi
  Jsem ten "poslední" v seznamu sedmičlenné Komise pro vztahy s veřejností a bezpečnost občanů, ale protože se jak se zdá do diskuze nikomu nechce, tak svůj názor uvedu: I když jsem měl pochopení pro žádost občanů Rybníku, tak jsem kdysi na zasedání ZO poznamenal, že situace některých chodníků je horší než na Rybníku, že to tam není havarijní stav. S tím bych byl v souladu s názorem starosty. Také vítám, že se provedla revize stavu chodníků v celé obci. Ale to je tak všechno s čím mohu v odpovědi manželům Hnilicovým souhlasit.
  Osobně vidím příčinu nesplněných slibů oprav závad v obci v nedůslednosti, v nejasné odpovědnosti za tuto oblast, a dlouhodobě špatné organizaci práce technických pracovníků, včetně provádění kontrol stavu obce a v neposlední řadě v ne-reagování na podněty občanů (vastní zkušenost). Vymlouvat se na plnění důležitějších úkolů je zavádějící a v tomto případě až úsměvné (promiň Viťo). Viděl jsem, co všechno dokáží ze dne na den tři pracovníci udělat, když je začal v poslední době sám iniciativně řídit Jirka Grolich....
  Podmínky pro opravu chodníku byly. Proč je tak těžké občanům říci: "Ano, máte pravdu. Omlouvám se vám..." ?
  Jinak - za tu nádstavbovou část odměn zastupitelům už mohl být nový chodník - a bezpečný.


 • 8. 2. 2015 20:50
  Mario Hnilica
  Nepřekonatelný problém chodniku na Rybníku

  A vy, pane starosto, si můžete vzpomenut, že nikdo nevystupoval proti novému chodníku na Rybníku, ale proti předraženým prvkům, jako lávky, ostrůvky, užší vozovka, atd.

  Nikdy jsem si nemyslel, že se budu dohadovat s někým o potřebu spravení starého chodníku. Co je na tom tak složitý?


 • 8. 2. 2015 16:51
  Vítězslav Eliáš
  Chodník na Rybníku

  Vážení diskutující stavu chodníků a parkováni na Rybníku.
  Mohu vám zopakovat, že v této době byla provedena revize stavu chodníků v celé obci a na základě ní bude stanoven postup, místa a rozsah oprav. Stav chodníků na ulici Rybník, stejně jako parkování na ulici Rybník je komplikované, ale stále lepší než je situace na Výhoně nebo v Uličkách. Ten chodník, pane Hnilico, je jistě starý a nevhodný jak pro amatérské opravy, tak pro pravidelné parkování aut. Lokalitě Rybník jsme se věnovali zvýšenou měrou v minulém volebním období. Zkuste si vzpomenout, kdo proti tomuto záměru obce vystupoval tak urputně, že se nakonec minulé zastupitelstvo rozhodlo plně věnovat síly na dokončení rozpracovaných staveb a neplýtvat jimi v boji s věčnými oponenty všeho.
  Hezký den. Vítězslav Eliáš


 • 8. 2. 2015 19:54
  hnilicova
  Re: Chodník na Rybníku

  Pane starosto, problém je,že byť jste se věnoval chodníku na Rybníku zvýšenou měrou, není to vidět. Opravdu, ze svých daní nemám potřebu vás vidět na úvodní straně Zpravodaje. Spíše bych uvítala vidět těch několik desítek dlaždic spravených- až to zase počasí dovolí.Tuším, že to je vaše práce.


 • 7. 2. 2015 9:35
  Hnilicová
  Bezpečný chodník na Rybníku

  Pane Eliáši,bohužel,zase jste mi neodpověděl na moji otázku. I pro p. Truksu ještě jednou vysvětlím problém.
  Na zasedání 16.12.14 jsem upozornila,že na chodníku Rybník jsou opět uvolněné dlaždice/je to v místech, kde auta vážně nejezdí ani nestojí,a týká se to celé ulice- vpravo i vlevo/. A ptala jsem,jestli se tak,jak minulou zimu zpevní tyto místa, která, jak napadne sníh jsou obzvlášť nebezpečná pro pád.Dle zápisu, jste to slibili v závislosti na počasí.Počasí takové opravě přálo,ale k slibované opravě nedošlo.
  Chodník je ve správě obce . Pokud jste jako správce/ placený i z mých daní/ upozorněn na bezpečnostní problém, je logické, že na něj reagujete tak, že sjednáte nápravu. Vy opakovaně pouze slíbite a neplníte.Celý problém shodíte tím, že obyvatelé Rybníka parkují na chodníku?Chodník nejvíc utrpěl opakovanými výkopy-naposledy to byla kabelovka a plynové přípojky.To určitě jako Ing. víte lépe než jako já. Já jako Mudr. vím, jak vypadají následky pádu na chodníku- u těch nejstarších mohou být i ve svém důsledku letální.I z ekonomického pohledu prevence pádu stojí daleko méně než léčba ev. právní výlohy obce.
 • 5. 2. 2015 16:49
  Stanislav Mrázek
  Etické chování ZO

  Vážení zastupitelé,
  na základě průběhu lednového zasedání ZO bych - jako občan i člen Komise pro vztahy s veřejností, iniciativního a poradního orgánu starosty obce - chtěl v příštím čísle Zpravodaje zveřejnit článek "Etické chování v obecní politice". Dále navrhuji, aby v zasedací místnosti ZO na Obecním úřadě byl ve směru pohledů našich zvolených zástupců umístěn úryvek textu slibu -
  "... Slibuji na svou čest a svědomí, že svoji funkci budu vykonávat svědomitě, v zájmu obce a jejích občanů a řídit se Ústavou a zákony České republiky."
  Dále navrhuji, aby Komise pro vztahy s veřejností připravila návrh Etického kodexu zastupitele obce Podolí u Brna.
  A ptám se, zda je na těchto mých návrzích, směřujících k zlepšení vaší práce ve smyslu "veřejného zájmu" a spolupráce celého zastupitelstva něco, k čemu bych mohl očekávat výhrady?


 • 6. 2. 2015 17:00
  Mario Hnilica
  Re: Etické chování ZO

  Naprosto souhlasím s panem Mrázkem. Chtěl bych dodat, že by ze zasedání zastupitelstva mělo být pořízeno video a poté zveřejněno na obecních stránkách nebo YouTube. Občane by měli vidět jak zastupitelstvo pracuje. Například diskuse o smlouvě "Revitalizace sídelní zeleně v k.ú. Podolí u Brna," která proběhla na veřejném zasedání 16/12/14. Takovou smlouvu, kterou p. starosta připravil a prezentoval nešlo podepsat protože měla slušně řečeno, mnoho nedostatků.


 • 2. 2. 2015 17:44
  Hnilicová
  Zajištění bezpečného chodníku na Rybníku

  Pane starosto, marně čekám na vaši odpověď.Všimla jsem si, že navzdory slibům o otevřenosti a informovanosti poslední dobou občanům neodpovídáte.Takže se ptám znovu.Jaké musí být počasí,aby jste opravili dlaždice na chodníku, které jsou nestabilní. Pod sněhem je riziko pádu daleko vyšší. Před vánocemi/ viz zápis z veřejného zasedání 16.12.14/ jste se zavázali, že pokud počasí dovolí, tak se nebezpečné dlaždice zpevní. Pokud si vybavuji, počasí bylo skoro jarní......Takže mi vrtá hlavou, proč jste tento slib nesplnili.Nerozumím, že starosta, který dokáže vybudovat školku za mnoho milionů není schopen zorganizovat spravení několika desítek dlaždic. Natož pak dát dopořádku celý chodník. Děkuji za odpověď.


 • 4. 2. 2015 12:47
  Vítězslav Eliáš
  Re: Zajištění bezpečného chodníku na Rybníku

  Vážená paní Hnilicová,
  oprava uvolněných dlaždic chodníku na Rybníku byla provedena v minulém roce 2x, v tomto roce již 1x. Uvolněné dlaždice, které se daly opravit podsypáním byly opraveny. Dlaždice, které vytlačují kořeny keřů zasazených obyvateli domů na Rybníce, opravit prostým podsypem nelze, vyžadují hlubší zásah do chodníku. Dalším problémem je neukázněnost obyvatel na Rybníku, kdy na chodníku parkují majitelé domů a jejich návštěvy.
  Víte, lhostejnost k obecnímu majetku na jedné straně a tvrdošíjné uplatňování požadavků na jeho údržbu na straně druhé jsou poněkud tristní.
  Věcně: Stavební komise provedla revizi stavu chodníků v celé obci na základě které bude stanoven postup, místa a rozsah oprav. Jen pro úplnost. Stav levostranného chodníku na Rybníku (při výjezdu z obce) rozhodně nepatří mezi nejvíce nevyhovující.
  Přeji pěkný den
  Vítězslav Eliáš


 • 4. 2. 2015 14:04
  Hnilica
  Re: Zajištění bezpečného chodníku na Rybníku

  Tak, jinými slovy Rybník se muže jít b*****t.

  Mimochodem: mužů říct že naše vozí mají nízký podvozky tak se vůbec nemůžeme s našimi auta dostat do garáže protože nájezd na úroveň chodníku se propadá circa 25 - 30 cm. Když trochu naprší tak se vytváří romanticky jezírko, ale předpokládám, že stojící voda není moc dobra pro domovní základy.

  Jestli argumentujete, že si sami ničíme chodníky, tak můžu jen říct, že můj švagr parkuje na NAJEZDU. Najezdí jsou určeny pro auta, ne? A k tomu bych chtěl vás ujistit že já jsem NIKDY žádnou keř nezasadil na obecnin pozemku. Každopádně my udržujeme váš chodník tak jak můžeme, je ale asi moc starý pro amatérsky zásahy. By to potřebovalo NOVY chodník, než se někdo začne soudit s vámi když spadnou na obecním pozemku.

  Předpokládám jestli se našlo 20 milionu kc za plechovou školku tak se muže najít par milionů pro chodníky.

  Jestli nějaká správa o stavu chodníku existuje tak ji uveřejněte.

  Myslím že by se lidi měli zamyslet že vedeni obce vůbec nemá zájem jak vypadá hlavni ulice obce a bezpečnost občanu.

  -- M. Hnilica

 • 5. 2. 2015 14:21
  Truksa Václav
  Re: Zajištění bezpečného chodníku na Rybníku

  Zajištění bezpečného chodníku na Rybníku.
  Paní Hnilicová, chci reagovat na Vaše připomínky na chodník okolo Vašeho domu na ulici Rybník. Opravit něco v zimní době je zcela nemožné.Navíc si sáhněte do svědomí, když jste dělali stavební úpravy na Vašem domě. Každé najetí auta se stavebním materiálem něco zanechá na terénu. Je zcela zjevné, že to tak bylo.Měli jste od těch stavebních firem požadovat, aby to opravili. Proto nechtějte po Podolském úřadě něco opravovat. Když někdo něco na pozemku obce Podolí poškodí,měl by to opravit. To asi neumíte chápat. Dále už nenapadejte obecní úřad Podolí. Projdě
  te si celé Podolí, je toho moc co opravovat, chce to moc financí a trochu trpělivosti. Prosím neodpovídejte ohledně tohoto příspěvku do obecních Web stránek. Můžete poslat Vaši odpověď na trvac@seznam.cz Věřte, že takových míst k opravě je moc. Buďte trpěliví na ulici Rybník. Také jste byla zastupitelka, a co jste pro to udělala?


 • 6. 2. 2015 8:33
  Libuše Vlachová
  Re: Zajištění bezpečného chodníku na Rybníku

  Pane starosto a Vašku Trukso,
  asi jste špatně pochopili dotaz p.Michaely Hnilicové, týkající se zajištění bezpečného pohybu na ulici Rybník. Neptá se,kdy bude opraven chodník před jejich domem.
  Ptá se, kdy bude možné bezpečně chodit po pravém i levém chodníku na ulici Rybník.
  Oprava a později vybudování chodníků a parkovacích míst (několik analýz a studií) bylo slibováno po celé předešlé volební období(2010-2014). Měly být využity peníze ze zvýšených domovních daní. To se však dodnes nestalo.


Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů.

Kalendář akcí

Po Út St Čt So Ne
25 26 27 28 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

 

Kniha - Podolí u Brna 1237-2007

Knihu lze zakoupit na Obecním úřadu a v knihovně za 350,-Kč

kniha[1].jpg

20. 3. Světlana

Zítra: Radek

Turistická známka Podolí.png

 Odber_SMS_velky (1) (002).jpg

ZÁKAZ POCHŮZKOVÉHO PODOMNÍHO PRODEJE ZBOŽÍ A SLUŽEB

TRŽNÍ ŘÁD obce Podolí

 

ZEPTEJTE SE

příspěvků: 1129

Návštěvnost stránek

620649