Logo2 mapa

Změna velikosti písma

VYHLEDAT

Drobečková navigace

DOMŮ > ZEPTEJTE SE

ZEPTEJTE SE

V souladu s otevřeným přístupem zastupitelstva obce k veřejnosti Zeptejte se na cokoli co Vás zajímá, co byste chtěli vysvětlit. Zeptejte se na to, o čem diskutujete se svými kamarády u piva.
Toto diskusní fórum je určeno především občanům Podolí k otázkám a tématům souvisejícím s životem v Podolí.

Aktuální informace naleznete na stránce "Informace občanům"

Pravidla slušné diskuze:

Vyhrazujeme si právo neodpovídat a smazat příspěvky hraničící s vulgaritou, s dotazy a napadáním soukromí osob, či osobními útoky.

Slušností a základním etickým pravidlem je příspěvky podepsat. Na nepodepsané příspěvky, či příspěvky podepsané nereálným jménem, nebude reagováno a mohou být administrátorem smazány.

Rádi odpovíme na všechny věcné dotazy a argumenty.
Děkujeme za vaše příspěvky.

Řadit od nejstaršího Přidat komentář
Novější 1 3 28 55 82
 • včera v 12:44
  Jaroslav Kyncl
  Zpravodaj

  Dobrý den,
  na stránkách je odkaz na Zpravodaj 3/2020, když ale na něj kliknu, otevře se Zpravodaj 2/2020. Můžete to, prosím, opravit ? Děkuji, J.Kyncl


 • dnes v 14:32
  Vítězslav Eliáš
  Re: Zpravodaj

  Dobrý den pane Kyncle,
  děkujeme za upozornění. Včera bylo již opraveno.
  Hezký den. Vítězslav Eliáš


 • 26. 7. 2020 11:23
  Mario Hnilica
  Výstavba Nad Paloukem

  Vážený pane Holý a další zúčastněné strany:

  Nevěděl jsem, že se musím narodit v Podolí, abych mohl mít názor na záležitosti týkající se kvality života a politiky zde. V každém případě, pokud vám nebo někomu jinému na tom záleží a kádrujete lidi nebo komentáře na této stránce, tak bydlím v Podolí posledních 10 let.

  Podstatou věci, proč jsou všichni naštvaní, je to, že se p. starosta nejeví jako neutrální strana. Kolují pověsti, že p. starosta doprovázel developera na různí úřady. Rád bych využil tuto příležitosti a zeptal se pana starosty, zda jsou tyto zvěsti pravdivé? Dále je zřejmé, že p. starosta o záměru developera věděl již nějakou dobu. Nejméně 6 měsíců, pokud ne déle. Takže, pane starosto, jak dlouho víte, že pan Said chtěl v Podolí stavět, a proč jste o tom neinformoval veřejnost, aby mohla proběhnout racionální diskuse?

  Jedna věc je zřejmá: p. starosta tlačí tento projekt. Ale nikomu nevysvětlil, jak tento předimenzovaný projekt prospěje naší komunitě. Určíte to někomu vydělá mnoha peněz, ale my, současní občané Podolí z toho budeme mít spíše horši služby a výhledově i vyšší daně, aby se zaplatil servis pro 500 nových obyvatel.

  Pokud jde o developera, který “má na srdci naše dobro„ a tvrzení, že development bude pro naši komunitu přínosem: Skutečnost je taková, že existuje územní plán a studie a ta počítala s cca 50 domy. Předpokládám, že pan Said se podíval na tyto zásadní dokumenty, a přesto naplánoval postavit 117 domů. A teď lobuje za legalizaci více jak dvojnásobného překročení limitu.

  Nakonec bych chtěl podoktnout, že platíme p. starostu a radnici z našich daní proto, aby pracoval pro nás, a ne proto, aby nějaký developer mohl vydělat miliony. Je zajímavé porovnat přístup našeho starosty a obecního úřadu k developerovi a toho, jak se chová město Šlapanice v obdobné situaci. https://www.idnes.cz/brno/zpravy/slapanice-ctp-prumyslova-zona-plany-vize.A200723_560814_brno-zpravy_vh


 • 26. 7. 2020 22:03
  Vítězslav Eliáš
  Re: Výstavba Nad Paloukem

  Vážený pane Hnilico.
  Pozorně jsem prošel celý Váš příspěvek a nenašel ani jeden bod, na který bych již neodpovídal buď zde na tomto fóru nebo na veřejném zasedání dne 2.6. 2020. Prosím, projděte si tedy tuto diskusi, případně vyposlechněte zvukový záznam z předmětného zasedání, věnujte tomu čas.
  Nemá cenu vracet tuto diskusi o měsíce nazpět. Samozřejmě, máte právo na svůj názor. Nechtějte ale, abych na Vaše opakované a fakty vyvrácené námitky odpovídal opakovaně i já.

  Hezký večer, Vítězslav Eliáš


 • 22. 7. 2020 21:49
  Vladimíra Zubková
  výstavba Nad Paloukem


  Vážení obecní zastupitelé,
  diskuze ohledně výstavby Nad Paloukem se stává nepřehlednou, proto si dovolím z jejího dosavadního obsahu připomenout:

  - starosta obce ve svém příspěvku dne 3.6.2020 přislíbil, že budeme informováni o dalších krocích a vývoji ve věci výstavby v lokalitě nad Paloukem,
  - v příspěvku ze dne 10. 6. 2020 pak starosta uvedl: „zájemce o zástavbu pan Said dostal od obce soupis konkrétních požadavků k doložení či zapracování do zástavbové studie, doložení stanovisek správců sítí i posouzení ve vztahu ke stávající infrastruktuře obce (komunikace, škola, školka…) jsou jedním z nich“,
  - v odpovědi ze dne 10. 6. 2020 pan starosta uvedl: „pan Said obdržel od obce soupis konkrétních požadavků k řešení zástavby v lokalitě Nad Paloukem, očekávám definitivní podklady ze strany pana Saida, které mají odpovídat na všechny dosud vyjádřené obavy ze strany občanů. Na základě toho se pak sám rozhodnu, jaký je můj definitivní postoj k projektu.“,
  - dne 15. 6. 2020 byl po urgenci zveřejněn soupis požadavků pro developera, které byly panu Saidovi předány dne 10. 6.2020,
  - podle příspěvku pana starosty ze dne 8. 7.2020 jste se ohledně možností obce v daně věci obrátili na renomovanou advokátní kancelář,

  Moje dotazy:
  1. Jaký je vývoj ve věci výstavby v lokalitě Nad Paloukem, činili zastupitelé, resp. jiné orgány obce nějaké kroky v této věci od 10. 6. 2020?
  2. Doložil či zapracoval zájemce o výstavbu pan Said požadavky do „zástavbové studie“, doložil stanoviska správců sítí a posouzení ke stávající infrastruktuře obce? Pokud ano, můžete seznámit občany obce s jejich obsahem?
  3. Doložil pan Said definitivní podklady, které by odpověděly na obavy ze strany občanů? Pokud ano, rozhodli jste se, jaký je Váš definitivní postoj k projektu? Pokud ano, jaký postoj to je?
  4. Pokud pan Said něco dříve nebo nově předložil, o jaký dokument se jedná? Jde o náčrt, projekt, zástavbovou studii, územní studii? Z dosavadních informací není jasné, o jaký dokument vlastně jde.
  5. Pokud byla předložena „nová studie“, s jakým počtem domů se v ní počítá?
  6. Na kterou advokátní kancelář se obecní zastupitelstvo obrátilo a s jakým zadáním? Jaká doporučení a vyjádření vám tato kancelář podala?

  Děkuji.
  Vladimíra Zubková


 • 24. 7. 2020 12:38
  Vítězslav Eliáš
  Re: výstavba Nad Paloukem

  Vážená paní Zubková,

  Děkuji za Vaši otázky. Celý vývoj za poslední období, který odpovídá na všechny Vaše dotazy, jsem shrnul pro všechny Podoláky ve svém úvodníku do našeho Zpravodaje a předal dnes do tisku. Zpravodaj bude distribuován koncem příštího týdne. Ptáte se se zastupitelů, tolik tedy moje odpověď jakožto starosty.
  Hezký den
  Vítězslav Eliáš


 • 24. 7. 2020 13:54
  Jan Holý
  Re: výstavba Nad Paloukem

  Dobrý den paní Zubková,
  jako rodilému Podolákovi mě Vaše příjmení bohužel nic neříká, ale protože ze zájmem sleduji vývoj obce již od narození a některé příspěvky mě nenechávají klidným, tak i ten Váš se mě zdá být již tak trochu zavádějícím diktaturou, neboť dotazy jsou jaksi v rovině výslechu u soudu. Věřte mě, že soušasný pan starosta není od předchozích žádný prospěchář a s čistým svědomí dělá pro obec v rámci možností to nejlepší co je možné. Všechno nelze posuzovat individuálně, a vše nejde podle představ a někdy je potřeba více času, ale vžy je potřeba najít kompromis. Jinak pan Said zde již žije 33 let a co se týče jeho aktivity ve výstavbě RD je spíše pro nás pozitivní a nedovedu si představit, že by se vystavil nějakému nevýhodnému řešení pro občany Podolí. Je třeba oboustanného a objetivního názoru a pracovat s fakty a ne např. s upraveným letákem vers. Holasice, který se nezakládá na pravdě, kde šlo pouze o přeprodej pozemků a ne o výstavbu RD. (zajímavý, že výstavba RD na Kolonce II. od fa Kaláb nikomu v žaludku neleží)
  Bohužel vývoj se posouvá a strategické místo Posolí u Brna vybízí investory a přivést ekonomiku a dotace do obce jsou velmi důležité.
  Mějte hezký den.
  Mějte hezký den


 • 8. 7. 2020 20:47
  Mario Hnilica
  Mazání příspěvku & iniciativy informovat

  Pane starosto,

  Velmi dobře víte, že anonymita na webu neexistuje. Pokaždé, když někdo něco napíše nebo dokonce navštíví podoliubrna.cz, jeho I. P. adresa je zaznamenána. Spojit I. P. s konkrétním člověkem je velmi snadné, takže víte, kdo napsal ten příspěvek. Nechám stranou skutečnost, že některé příspěvky se zjevně falešnými jmény zůstanou zveřejněny déle než jiné. (Vzpomínám si na jistého pana "Labonka.")

  Pokud jde o váš druhý bod: Děkujeme vám za vaši trpělivost, že jako občané jsme schopni vyjádřit své názory a příležitostně získat odpovědi na naše otázky od našich úředníků financovaných z veřejných zdrojů na stránkách, který jsou také veřejně financovány.

  Nemůžu si pomoct, ale všiml jsem si, že tento navrhovaný stavební projekt sleduje dlouhý a smutný vzor jiných kontroverzních případů v Podolí. Zpočátku je vše super tajné. Když to nevyhnutelně přijde na světlo, zoufale se pokusíte zachránit velmi nepopulární projekt skrze někdy až absurdní kousky PR a tzv. účelových lží.

  Čekám, jestli náhodou nezorganizujete výlet do Holasice pro občany?

  A víc vážně: proč vždycky takto jednáte? Zdá se mi, že být otevřenější a pravdivější ohledně kontroverzních projektů by mohlo být efektivnější. Jistě je to mnohem demokratičtější.

  Regards,
  Mario Hnilica


 • 7. 7. 2020 14:37
  Karel Brázda
  Prodej RD

  Dobrý den, pane starosto,
  realitní kancelář Reallimetka nabízí na svých stránkách výstavbu rodinných domů v obci Podolí.
  Výstavba na klíč s možností stavebních změn po konzultaci s dodavatelskou firmou.

  Prosím o informaci, jestli je termín reálný a již byla vybrána stavební firma. Nechci přijít o případnou zálohu pro realitní kancelář.

  Odkaz na inzerci níže.

  Děkuji za odpověď a přeji pěkný den.

  S pozdravem
  Karel Brázda

  https://www.realimetka.cz/reality/nabizime-prodej-rd-4-1-4-kk-uzitna-plocha-98m2-na-pozemku-300m2-v-podoli-1129/


 • 8. 7. 2020 12:19
  Vítězslav Eliáš
  Re: Prodej RD

  Dobrý den pane Brázdo.
  V obci Podolí průběžně probíhá čilá stavební činnost. Je tomu tak na několika místech i v této době. Bohužel nám na obecní úřad stavebníci většinou nesdělují (nemají ani povinnost) svoje záměry o budoucím nakládání s vybudovanými nemovitostmi. Dovídáme se to, stejně jako Vy, ze stránek realitních kanceláří. Ke zjištění bližších informací nezbývá než kontaktovat uvedeného realitního makléře.
  Hezký den, Vítězslav Eliáš, starosta


 • 6. 7. 2020 23:16
  Kučerovi
  dotazníky a statistiky

  Dobrý den, když tak sledujeme dění, tak nás hlavně dost mrzí, že se na názory lidí vlastně vůbec nebere ohled! Na co se pak lidi mají snažit vyplňovat nějaké dotazníky??? 30% není malé číslo a pokud bychom vzali v potaz i názory třeba dospívajících dětí, myslím, že by toto číslo bylo ještě o mnoho větší. Ano, každý chce bydlet.... ale proč jít do tak masivní výstavby na úkor kvality života občanů? Do výstavby, která vůbec nezapadá do vesnického rázu a pak-pokud se půjde tímto tempem, tak bude za chvíli Podolí okrajovou částí Brna... A pak - stihli jsme si přečíst smazaný příspěvek ohledně Holasic, trošku jsme se o tom informovali a to nás také znepokojuje! Když si člověk chce nechat postavit domek, tak si také zjišťuje informace o firmě, jejich reference. Otázka zní: Šli byste do toho rizika a nechali byste si od firmy, která má takovou pověst, postavit domek?


 • 8. 7. 2020 12:03
  Vítězslav Eliáš
  Re: dotazníky a statistiky

  Vážení Kučerovi,

  Děkuji za váš příspěvek a vyjádřeni vašich obav a starostí. Postupně se k nim nyní vyjádřím, jak to vidím já, a berte to skutečně jako můj osobní názor.

  1. Anketa a její výsledky. Tady dochází ke zjevnému nedorozumění v chápaní smyslu té ankety a jejího účelu. Takovou anketu jsme vypsali již podruhé, poprvé v roce 2015, abychom zjistili názory občanů na budoucí rozvoj Podolí v souvislosti se zpracováním dokumentu „Program rozvoje obce Podolí“. Já osobně registruji negativní názor početné, cca 24 % skupiny podolských občanů, pokud jde o další rozšiřování obce mimo již schválené lokality, určené stávajícím územním plánem k zástavbě. A o to právě jde. Anketa nemůže změnit již schválený územní plán, nebyla tak ani zamýšlena. Proto argumentace touto anketou ve vztahu ke schválenému územnímu plánu a v něm zakresleným lokalitám určeným k zástavbě, postrádá smysl. Anketa i samotný dokument „Program rozvoje obce Podolí“ samozřejmě budou hrát svoji přiměřenou roli při tvorbě nového územního plánu. Ani já sám osobně nejsem příznivcem nekontrolovaného rozvoje Podolí, nad již schválená území. To vše je však otázka nového územního plánu, schválený územní plán anketa ovlivnit nemůže.
  2. Pokud jde o odstraněný příspěvek – vysvětleni k odstranění podávám v odpovědi paní Vlachové. Znovu opakuji, že budu odstraňovat každý potenciální anonym, jakmile budu mít podezření, že jde o anonym.
  3. Nyní k situaci v Holasicích. Osobně jsem byl obec i starostku obce navštívit a zjistil si stav. Není cílem tady vysvětlovat rozdíly v situaci. Přesto je třeba vědět, že žádná z firem rodiny Saidů nikdy v Holasicích nestavěla. Výstavba tam započala tři roky poté, co firma pana Saida pozemky prodala a svou účast v projektu tak ukončila. Podobný scénář při nedohodě s obcí ovšem skutečně hrozí. Stávající developer se může jako vlastník rozhodnout jakkoliv, včetně odprodeje pozemků ve svém držení jinému, klidně i vysloveně vůči obci nenakloněnému vlastníkovi. O dalším vlastníkovi totiž nebudeme vědět vůbec nic a jeho vztah k obci bude čistě ekonomický, včetně všech důsledků. Je potřeba si uvědomit, že uvedená lokalita je určena v územním plánu k zástavbě přesně tím typem zástavby, kterou developer navrhuje. Obec není v dané lokalitě ani investorem, ani vlastníkem pozemků. Jaké jsou možnosti obce konkrétně zjišťujeme pomocí objednané právní služby u renomované právní kanceláře. Obec ovšem určitě nemá možnost zakázat stavbu developerovi, který podle schváleného územního plánu projektuje zástavbu a dodrží všechny regule, které nařizuje územní řízení. Tedy sítě, parkování, komunikace atd. To nemusíme hlídat my, to hlídají stavební zákony a úřady. Teoreticky dokonce může dodržet počet 50 domů, i když jej k tomu, soudím, nic nezavazuje, a přesto v nich bude bydlet 500 lidí. Pokud to nebude tento developer, přijde jiný developer, protože zástavbu předpokládá územní plán. Nicméně podle zpráv, které mám k dispozici, katastrofický scénář nemusí být naplněn a nepřivolávejme jej. Firma pana Saida dokončuje přepracování projektu podle připomínek rozšířeného Zastupitelstva a míní nám projekt znovu předložit. Možná taky nevíte, že firma pana Saida v tuto chvíli v obci již staví. Jde o jinou stavbu a na jiném místě. Veškerá jednání kolem této stavby, včetně plánovací smlouvy o bezúplatném převodu nového mostu a inženýrských sítí do majetku obce, proběhla, a i stavba samotná probíhá naprosto korektně a zcela bez problémů. Tolik tedy k vyjasnění pozic, které obec a případný investor vzájemně mají.

  Hezký den. Vítězslav Eliáš, starosta


 • 4. 7. 2020 18:04
  Iveta Vlachová
  Mazání příspěvku


  Dobrý den pane starosto.

  Ráda bych se zeptala, proč jste 1.7. 2020 smazal na fóru dotaz občana Podolí, který tam vložil 1.7. 2020 a měl díky Vám životnost cca 2 hodiny.
  Příspěvek splňoval veškerá kritéria, která "zeptejte se" má .
  Byl slušný a podepsaný reálným pisatelem .
  Vaším úkolem není zkoumat odkud nebo jak byl zaslaný, z jaké mailové adresy apod., ale odpovědět na něj.

  Prosím o vrácení celého příspěvku zpět na fórum a o Vaši odpověď.


  Děkuji.
  Iveta Vlachová

 • 7. 7. 2020 9:27
  Vítězslav Eliáš
  Re: Mazání příspěvku

  Vážená paní Vlachová,

  Dekuji za Vaši otázku. Proč myslíte, že mým úkolem je vůbec i jen vést diskusi na obecních stránkách? Vyplývá to snad ze zákona o obcích, jednacího řádu, usnesení, nebo něčeho jiného? Nebo spíše z mé iniciativy informovat občany a také umožnit reálným občanům navzájem si ujasnit svá stanoviska, vyjádřit své stesky a (vzácně) třeba i poděkovat Zastupitelstvu za činnost, kterou vykonává? Domnívám se, že správně je ta druhá možnost a jsem za naši obecní diskusi opravdu vděčný a děkuji všem neanonymním účastníkům, tedy u Vám, paní Vlachová, že se jejím prostřednictvím zapojujete do dění v Podolí.
  Aby naše diskuse byla kultivovaná, nesmí být vedena anonymně. Z toho důvodu jsem požádal „pana Fišera”, jak byl příspěvek podepsán, aby potvrdil svoji reálnou existenci. Požádal jsem ho prostřednictvím emailu, který v příspěvku uvedl. Až do doby, než se tak stane, jsem příspěvek skryl. Chcete-li se na stejnou otázku zeptat dejme tomu Vy, klidně se zeptejte, milerád Vám, jako vždy, odpovím.

  Hezký den, Vítězslav Eliáš, starosta


 • 2. 7. 2020 14:41
  Helena Štěrbová
  Poděkování

  "Vážený pane starosto, chtěla bych Vám poděkovat za úpravu zídky v uličkách , kterou jste nechal ostříhat, údajně kvůli vyčistění strouhy, která vede podél této zdi. Tak zničenou zeleň jsem ještě za svůj život neviděla a že pamatuji hodně. Když už jste chtěl zpřístupnit tuto strouhu, stačilo ostříhat tak 30 cm od země a ne zničit celý porost. Musím konstatovat, jste "borec". Doufám, že když si uzurpujete upravovat uličky, které jsou obecné, tak že budete v budoucnosti taky pravidelně sekat trávu a uklízet sníh, pokud nějaký napadne. "
  S pozdravem
  Helena Štěrbová
  Podolí č. 68


 • 3. 7. 2020 8:35
  Vítězslav Eliáš
  Re: Poděkování

  Vážená paní Štěrbová,
  Do odtokového kanálku jsou svedeny svody z okapů domů v Malé Uličce. Část obyvatel si odtokový kanálek udržovala čistý a ve funkčním stavu. Jiná část bohužel ne a voda pak vytékala na chodník. Protože kanálek je na obecním pozemku a je obecním zařízením, přistoupili jsme k jeho vyčištění. Aby se dělníci ke kanálku dostali, museli ostříhat zeleň. To je vše.
  Kanálek bude funkční a zeleň postupně zaroste. V budoucnu budeme na průtočnost kanálku dohlížet a neudržované zanesené úseky opakovaně čistit. Stejně tak jsme připraveni sekat zelený pás a zametat chodník v létě i v zimě.
  Hezký den, Vítězslav Eliáš


 • 3. 7. 2020 11:40
  Helena Štěrbová
  Re: Poděkování

  Děkuji za odpověď. Jen malou připomínku. Jak sám píšete, odtokový kanálek je na obecním pozemku a to mluví za vše.
  Hezký den


 • 2. 7. 2020 14:10
  Radek Boček
  reakce starosty paní Auerové dne 30.6.2020 v

  Pane starosto,
  nemohu nechat bez reakce Váš "plivanec" na záda Iva Sedláčka. Laskavým čtenářům tohoto diskusního fóra doporučuji k poslechu zvukový záznam ze zasedání zastupitelstva dne 28.5.2019, a to konkrétně časový úsek záznamu 1:29:23 až 1:36:30. Jedná se o vysvětlení jeho rezignace. Ano, Ivo Sedláček dal najevo, že se na práci zastupitelstva, ve složení "My s Romanem" a stafáž okolo podílet nechce. Kdo si pozorně poslechne Ivošova slova, zjistí, že se toho v Podolí k lepšímu moc nezměnilo, ba naopak. :o(
  Otázka na závěr; Koho vidíte, když se pokaždé podíváte do zrcadla? Stejnou otázku pokládám i dalším zastupitelům Vašeho uskupení.


 • 1. 7. 2020 11:40
  Marek Horák
  Otázka k bodu číslo 2...statistická významnos

  Dobrý den pane starosto,

  z hlediska statistiky, pokud 30% občanů Podolí nesouhlasí většinově s dalším rozrůstáním obce, tak myslíte, že pokud byste měl 100% odpovědí, že by se tento poměr významně změnil? Ve skutečnosti by mohl být rozdíl v jednotkách procent. 30% je velmi statisticky významný podíl občanů obce. Když si vezmete např. studie farmaceutických firem, kde se dělají významné závěry na mnohem menším počtu pacientů než odpovědělo na anketu v Podolí a výsledek se pak použije de facto na celou světovou populaci nebo i relevance různých celostátních průzkumů na pár tisících obyvatel a potom výsledek na celou ČR významně koreluje s těmito průzkumy. Jaký je tedy Váš odhad? Kolik % občanů v Podolí chce reálně další rozrůstání obce?

  Děkuji za odpověď a přeji pěkný den

  Marek Horák


 • 1. 7. 2020 17:52
  Vítězslav Eliáš
  Re: Otázka k bodu číslo 2...statistická význa

  Dobrý den, pane Horáku,
  děkuji Vám za Váš názor. Já nejsem ani statistik, ani sociolog a můj názor tedy není důležitý . Ale ptáte se, tak odpovím. Ano, domnívám se, nebo ještě spíše, jsem přesvědčen, že pokud by se vyjádřilo 100% občanů Podolí, pokud by tušili, jak s výsledky takové ankety bude nakládáno, výsledek by byl zcela opačný.
  Hezký den, Vítězslav Eliáš


 • 8. 7. 2020 0:36
  Marek Horák
  Re: Otázka k bodu číslo 2...statistická význa

  Dobrý večer pane starosto,
  děkuji za Vaši odpověď a souhlasím s Vámi v tom, že evidentně nejste statistik. Nicméně Váš názor na současnou situaci je pro Podolí a budoucnost Podolí velmi důležitý. Kde berete podporu Vašeho tvrzení, že při 100% účasti respondentů by vyšla anketa s opačným výsledkem? Prosím, buďte v odpovědi konkrétní.

  Děkuji za odpověď a zdravím

  Marek Horák


 • 9. 7. 2020 9:24
  Vítězslav Eliáš
  Re: Otázka k bodu číslo 2...statistická význa

  Dobry den, pane Horáku,
  moji odpověď na Váš dotaz najdete v odpovědích Kučerům o téma výš.

  Hezký den, Vítězslav Eliáš


Novější 1 3 28 55 82

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Kalendář akcí

Po Út St Čt So Ne
27 28 29
Krajský pohár
30 31 1
Přípravný zápas fotbalového mužstva "A" mužů
2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

 

Kniha - Podolí u Brna 1237-2007

Knihu lze zakoupit na Obecním úřadu a v knihovně za 350,-Kč

kniha[1].jpg

5. 8. Kristián

Zítra: Oldřiška

Turistická známka Podolí.png

 Odber_SMS_velky (1) (002).jpg

ZÁKAZ POCHŮZKOVÉHO PODOMNÍHO PRODEJE ZBOŽÍ A SLUŽEB

TRŽNÍ ŘÁD obce Podolí

 

ZEPTEJTE SE

příspěvků: 1327

Návštěvnost stránek

705853