Změna velikosti písma

Drobečková navigace

DOMŮ > DISKUZE-old

DISKUZE-old

Prostor pro otázky a odpovědi, které se týkají obce, obecního úřadu, zastupitelů a dění v obci. Diskutovat může každý, kdo bude mít k danému tématu co říct.

Nevhodné, vulgární, urážlivé a anonymní příspěvky budou mazány.

Řadit od nejstaršího Přidat komentář
 • 13. 5. 2023 21:33
  Jiří Čalkovský, jun.
  stran cenzury

  Rozhodně chápu smazání mého příspěvku o kašparech na Obecním Úřadu v Podolí. Kdo by se ostatně nechal titulovat kašparem, když si tak nepřipadá. Chápu i smazání mé reakce na nevím koho už (to příjmení se v obci vyskytlo dle mého vnímání času nedávno) příspěvku o přání zrušení rockotéky, protože už je asi po akci. Ale výmaz mojí reakce na extrémní ochranu králíka nechápu.


 • 13. 5. 2023 19:40
  Jiří Čalkovský, jun.
  reakce na příspěvek paní Kučerové

  Paní Kučerová, společnost rozdělená je a bude, bohužel. Její spojení nastává jen ve vrcholně exponovaných okamžicích jako rok1939, 1968, nebo 1989. A ona sounáležitost vydrží dle situace, každopádně má jepičí život. A doby, kdy si to chlapi vyříkali v hospodě i pěstmi, jsou pryč. Tudíž protivníkům nezbývá než tato komunikační platforma.

  Druhý Váš příspěvek pokládám za ironii (a zároveň doufám, že tak byl i zamýšlen). Kulturní akce do obce patří a občané si je rozhodně zaslouží. Bez pochyby téměř všichni. Beznadějně vyprodané knihy samy o sobě vykazují svůj význam a nepotřebnost kronik - no to by Největším Čechem byl opravdu Jára Cimrman (kterého jsem pochopitelně volil) a nikoliv Karel IV., protože bychom o něm neměli ani páru.

  S pozdravem Jiří Čalkovský jun.


 • 13. 5. 2023 18:30
  Mario Hnilica
  Re: Žasnu

  Paní Richterová - mate pravdu že cenzura je špatná – a to říkám, jako člověk kdo byl mnohokrát předcházející vládou cenzurován na těchto stránkám, I když nikdy jsem se nikdy neskrýval pod falešným jménem nebo adresou. Přepokládám že příspěvky typu “Roman V” spadly mezi ty příspěvky který jsou anonymní, nebo používali falešný jméno. (Kdo muže zapomenout na pana Labonka? ;-))

  Pro ty lidi co mají rad anonym – každý člověk co píše cokoliv na jakýkoliv web je jednoduše odhalen přes IP adresu tak můžete klidné a hrdé napsat své jméno protože admin vás muže najít za par minut. A vaše sousedy by určíte chtěly vědět vaše názory.

  Přeju pěkný den,

  Mario Hnilica


 • 13. 5. 2023 10:35
  Hana Richterová
  Žasnu

  Vážení spoluobčané, už jsem to nevydržela a dovolte mi stručné vyjádření. Nevím, o kterou p. Kučerovou se jedná, nevím, co pozitivního zcela nezištně naší obci přinesla, ale její slova o zbytečnosti kroniky a publikací o obci mi připadají nehorázná a na místě by byla omluva jejich tvůrcům (pokud to nemyslela ironicky). Navíc mi také vadí promazávání příspěvků. Proč? Myslím, že právě přečtením si všech podepsaných příspěvků má občan možnost učinit si obrázek o svých spoluobčanech, aby se před budoucími volbami mohl svobodně rozhodnout, komu hodit svůj hlas. Nemyslím si, že by tato rubrika občany rozdělovala. Oslavné ódy na gesta jedné strany už v této zemi byly....
  S pozdravem Hana Richterová


 • 12. 5. 2023 13:04
  Petr Šádek
  Odpověď Jaroslav Kyncl

  Dobrý den,
  tato diskuze je spuštěna od začátku května, proto se zde dotaz zaslaný před měsícem nezobrazuje. Pokud jste posílal dotaz jinou formou, zkuste se dotyčnému připomenout, popřípadě, pokud máte pocit, že odpověď bude zajímat místní občany či návštěvníky obce, můžete jej vložit do této diskuze.
  Pokud je dotaz mířen konkrétně na vedení obce a žádá si rychlou odpověď, je vždy lepší kontaktovat OÚ telefonicky či osobně.
  Přeji hezký den,
  Petr Šádek


 • 12. 5. 2023 12:51
  Petr Šádek
  Žádáme o dodržování pravidel diskuze

  Milí Podoláci,

  v důsledku porušení pravidel diskuze jsme byli nuceni některé příspěvky vymazat. Pokud má být diskuze občanům obce přínosem, žádáme o respektování nastavených velmi jednoduchých pravidel: žádné nevhodné, vulgární, urážlivé a anonymní příspěvky.

  Děkujeme.

  Za vedení obce
  Petr Šádek
  předseda mediální komise


 • 12. 5. 2023 11:13
  Jaroslav Kyncl
  Dotaz na příspěvek

  Dobrý den,
  cca před měsícem jsem napsal (slušně) svůj názor a zakončil jsem jej dotazem. Dosud mi nikdo neodpověděl a ani nemohu nyní zde svůj příspěvek najít.
  Chci se zeptat: mažete i slušné příspěvky, případně příspěvky, na které nechcete/neumíte odpovědět ?
  Děkuji ( jsem zvědav, zda se dočkám odpovědi :-) )
  S pozdravem
  J.Kyncl


 • 11. 5. 2023 19:03
  Karel Pytela
  Cyklostezka

  Dobrý den,
  v minulosti jsem na to již upozorňoval. Nejenom, že auta jsou nebezpečná, ale vzniká zde také bezpečnostní riziko nekontrolovaného vjezdu do obce.
  Karel Pytela


 • 11. 5. 2023 18:11
  Lenka Rafajová
  Cyklostezka

  Dobrý den,

  chci se zeptat, zda se od Kandie směrem do Podolí budovala cyklostezka, nebo nová silnice pro motorová vozidla? I když jsou všude značky, že se jedná o cyklostezku, prohání se po ní auta, jako by se nechumelilo a ještě jedou jako hovada a zkouší, kolik nejvíc na tachometru vytočí. Bylo by možné tuto část cyklostezky nějak zabezpečit, aby sloužila tomu, k čemu byla vybudovaná a nepřišel tam brzy někdo k úrazu? Chodí tam nejen lidé se psy, ale i starší lidé a matky s kočárky.

  Děkuji,
  Rafajová


 • 11. 5. 2023 17:40
  Kučerová m.
  Diskuze

  Vážení zastupitelé, marně jsem Vám věřila a doufala, že se znovu neponížíte a nepřistoupíte k obnovíte diskuze této bulvární rubriku. To je ta cesta, kterou chcete spojovat občany Podolí? Nebo se snad něco změnilo a už nechcete občany obce sjednotit, ale chcete podporovat rozhádanost Podolí? Žádám Vás s okamžitou platností o jedno jediné. Smažte tuto rubriku a nenechte Podolí dále rozdělovat. Věřila jsem, že po mnoha letech rozvracení občanů i díky této rubrice. Začne v obci klid a bude znovu vzkvétat tak jako za paní starostky.

  Vážení, myslím si, že by bylo nejlepší zrušit povolení pořádání všech nesmyslných kulturních a společenských akcí jako je současná pouť, zábavy, hody, plesy, kina, či jiné aktivity co pořadatelé připravují. Za jisté by to mělo velkou výhodou. Nikdo by si nemohl stěžovat, že jej nějaká aktivita omezuje nebo ruší. Dokonce by obec určitě ušetřila i finanční prostředky za zbytečné psaní kroniky a dalších knižních publikací které stejně nikoho nezajímají. Nu a konečně by vedení zajistilo vybudování bezpečných chodníků na kterých se nebudeme muset bát, že si zlomíme nohu. Předložme společně tento návrh zastupitelům.

  S pozdravem Kučerová


Vzhledem k hromadění kontroverzních a anonymních příspěků se rada obce rozhodla současnou formu Diskuze uzavřít. Komunikovat s Vámi však chceme a v krátké době zveřejníme bližší detaily.

Kalendář akcí

Po Út St Čt So Ne
29 30 31 1 2 3
FOTBAL O VÍKENDU 3.-4.6.2023
4
FOTBAL O VÍKENDU 3.-4.6.2023
5 6 7 8 9 10
TIP NA AUTOBUSOVÝ ZÁJEZD DO KUNŠTÁTU
11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2

 

Kniha - Podolí u Brna 1237-2007

Knihu lze zakoupit na Obecním úřadu a v knihovně za 350,-Kč

kniha

Fulltextové vyhledávání 2

2. 6. Jarmil

Zítra: Tamara

Turistická známka Podolí

ZÁKAZ POCHŮZKOVÉHO PODOMNÍHO PRODEJE ZBOŽÍ A SLUŽEB

TRŽNÍ ŘÁD obce Podolí

 

ZEPTEJTE SE

příspěvků: 1755

DISKUZE-old

příspěvků: 33

DISKUZE-old

příspěvků: 0

Návštěvnost stránek

960164