Změna velikosti písma

Drobečková navigace

DOMŮ > AKTUALITY > Rekonstrukce komunikací na ulicích Nad OÚ a Nová

Rekonstrukce komunikací na ulicích Nad OÚ a NováDatum konání:
4.6.2021
Datum ukončení:
17.10.2021

Vážení spoluobčané,

oznamujeme vám, že v pondělí 14.6.2021 budou  zahájeny stavební práce na rekonstrukci ulice Nad OÚ a následně na ulici Nová. Předpokládaný termín dokončení celé stavby je stanoven na první polovinu měsíce října.

 

Práce na rekonstrukci silnice jsou rozděleny do dvou etap.

 

První etapa: zahájení 14.6.2021 (ulice Nad OÚ od RD čp. 490 – až do zatáčky u  RD č.p. 346) bude zahájena postupným odstraněním jednotlivých vrstev komunikace. Rekonstrukce komunikace bude prováděna kompletní výměnou všech silničních podkladních vrstev.

 

Druhá etapa: bude navazovat po dokončení první etapy stavby (od zatáčky u  RD č.p. 346 až po křižovatku pod sportovní halou)

 

DOPRAVNÍ UZÁVĚRA: Každá ulice bude v době své realizace uzavřena pro veškerý silniční provoz.

  

UPOZORNĚNÍ!!

OD PONDĚLÍ 14.6.2021 PROSÍM ZAPARKUJTE SVÁ VOZIDLA MIMO ÚSEK PRVNÍ ETAPY !

VEŠKERÝ VJEZD VOZIDEL NA STAVBU MUSÍ BÝT PŘEDEM PROJEDNÁN S PRACOVNÍKY STAVBY!

VĚNUJTE ZVÝŠENOU POZORNOST DOPRAVNÍMU ZNAČENÍ.

CELÉ ULICE NAD OÚ A NOVÁ BUDOU PO DOBU UZAVŘENÍ Z POHLEDU BEZPEČNOSTI STAVBOU!

VEŠKERÝ POHYB (CHODCŮ I VOZIDEL) MUSÍ PROBÍHAT SE ZVÝŠENOU OPATRNOSTÍ!

 

 INFORMACE O PRŮBĚHU STAVBY: v době stavby Vás chceme operativně a pružně informovat o aktuálních důležitých informacích o vývoji stavby či omezeních během stavebních prací. Ve vlastním zájmu se můžete registrovat na webu obce v části aktuality, k odběru informačních e-mailů a aktualit obce. Lze také registrovat své mobilní telefony k odběru těchto informací prostřednictvím SMS. Pokud si nebudete vědět s registrací rady, obraťte se na pracovníky obecního úřadu.

 

DOPRAVA V PŘILEHLÝCH ULICÍCH: po dobu celé stavby bude silniční provoz na ulici Za Farou obousměrný. Po dobu realizace 1. etapy bude obousměrná i ulice Nová. Věnujte prosím zvýšenou pozornost dopravnímu značení.

 

PARKOVÁNÍ: vozidla z rekonstruovaných ulic je nutné parkovat v okolních ulicích a odstavných plochách dle platných pravidel silničního provozu.

 

SVOZ ODPADŮ: zhotovitelská stavební společnost ve standardních svozových dnech přemístí před domy přistavené popelnice na komunální a bio odpad vždy na místo přístupné pro svozové auto společnosti RESPONO. Po vysypání odpadu je pracovníci stavby vrátí zpět k domům. Za tímto účelem nechal OÚ Podolí vyrobit obyvatelům ulice Nad OÚ a Nová nálepky s číslem popisným, které, prosíme, nalepte na každou popelnici, kterou necháváte vyvážet (včetně BIO). Distribuce nálepek proběhne v týdnu 7.6.-11.6.2021 do poštovních schránek. Současně Vás žádáme o viditelné označení domů čísly popisnými.

 

Zhotovitelem prací stavby je stavební firma SWIETELSKY stavební s.r.o.

 

V průběhu stavebních prací bude výrazně složitější a omezený pohyb po komunikacích i přístup k Vašim nemovitostem. Žádáme Vás tímto o vstřícnost a ohleduplnost ke ztíženým podmínkám, o zvýšenou pozornost a o součinnost s pracovníky stavby při potřebě vjezdu na stavbu z jakýchkoli důvodů.

 

V případě dotazů prosím neváhejte kontaktovat pracovníky OÚ Podolí.

 

Děkujeme za pochopení.

 

 


Kalendář akcí

Po Út St Čt So Ne
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

 

Kniha - Podolí u Brna 1237-2007

Knihu lze zakoupit na Obecním úřadu a v knihovně za 350,-Kč

kniha

Fulltextové vyhledávání 2

30. 11. Ondřej

Zítra: Iva

Turistická známka Podolí

ZÁKAZ POCHŮZKOVÉHO PODOMNÍHO PRODEJE ZBOŽÍ A SLUŽEB

TRŽNÍ ŘÁD obce Podolí

 

ZEPTEJTE SE

příspěvků: 1755

DISKUZE-old

příspěvků: 33

DISKUZE-old

příspěvků: 0

Návštěvnost stránek

1005729