Změna velikosti písma

Drobečková navigace

DOMŮ > AKTUALITY > Rekonstrukce chodníků a parkovací plochy na ulicích Nad OÚ a Nová

Rekonstrukce chodníků a parkovací plochy na ulicích Nad OÚ a NováDatum konání:
25.7.2022

Stavba parkovacích ploch a rekonstrukce chodníků na ulicích Nad OÚ a Nová

 

Vážení spoluobčané,

 

oznamujeme vám, že v pondělí 25.7.2022 budou zahájeny stavební práce na stavbě parkovacích ploch a chodníků na ulici Nad OÚ a následně na ulici Nová. Předpokládaný termín dokončení celé stavby je stanoven na prosinec roku 2022.

 

Stavební práce jsou rozděleny do několika etap.

 

První etapa: nové parkovací plochy na ulici Nad OÚ - levá strana komunikace směrem k bytovce – začátek bude naproti  RD č.p. 2 a konec u bytovky č.p.373.

Zahájení 25.7.2022. Části ploch jsou již připraveny z rekonstrukce komunikace v roce 2021.

Po dokončení této etapy lze parkovat na nových plochách, tak aby vozidla uvolnila prostor na stavbu chodníků na druhé straně ulice.

 

Druhá etapa: nové parkovací plochy a rekonstrukce chodníků na ulici Nad OÚ – pravá strana směrem k bytovce – Začátek u RD č.p. 372 a konec u RD č.p. 346.

Časově bude navazovat na dokončení první etapy stavby - budete informováni. Dojde k odstranění starých chodníků, výměny povrchů a položení nové dlažby.

 

Třetí etapa: současná stavba parkovacích ploch a rekonstrukce chodníků na ulici Nová. Časově bude navazovat na dokončení druhé etapy stavby – budete informováni.

  

Provoz v době stavby: komunikace budou průjezdné s omezením rychlosti a zúžením v místech aktuálního stavebního úseku. Provoz na komunikacích v okolních ulicích bude beze změn. Je nutné dbát zvýšené opatrnosti vzhledem k rekonstrukci chodníků a tedy zvýšenému pohybu chodců na vozovce. Věnujte prosím zvýšenou pozornost dopravnímu značení.

  

UPOZORNĚNÍ!!

VĚNUJTE ZVÝŠENOU POZORNOST DOPRAVNÍMU ZNAČENÍ.

STAVBA SE BUDE PŘESOUVAT PO JEDNOTLIVÝCH ÚSECÍCH NA JEDNÉ STRANĚ ULICE

VEŠKERÝ POHYB (CHODCŮ I VOZIDEL) MUSÍ PROBÍHAT SE ZVÝŠENOU OPATRNOSTÍ!

 

INFORMACE O PRŮBĚHU STAVBY: v době stavby Vás chceme operativně a pružně informovat o aktuálních důležitých informacích o vývoji stavby či omezeních během stavebních prací. Ve vlastním zájmu se můžete registrovat na webu obce v části aktuality, k odběru informačních e-mailů a aktualit obce. Lze také registrovat své mobilní telefony k odběru těchto informací prostřednictvím SMS. Pokud si nebudete vědět s registrací rady, obraťte se na pracovníky obecního úřadu.

  

PARKOVÁNÍ: při parkování vozidel je nutné dodržovat pravidla silničního provozu, tzn. dostatečný prostor na průjezd v jednotlivých pruzích. Vozidla z rekonstruovaných ulic je nutné parkovat v okolních ulicích a odstavných plochách dle platných pravidel silničního provozu. Bude možné využívat i nové parkovací plochy po jejich dokončení.

 

Zhotovitelem prací stavby je stavební firma SWIETELSKY stavební s.r.o.

 

V průběhu stavebních prací bude výrazně složitější a omezený pohyb na jednotlivých úsecích stavby, komunikacích, i přístup k Vašim nemovitostem. Žádáme Vás tímto o vstřícnost a ohleduplnost ke ztíženým podmínkám, o zvýšenou pozornost a o součinnost s pracovníky stavby.

 

V případě dotazů prosím neváhejte kontaktovat pracovníky OÚ Podolí.

 

Děkujeme za pochopení.

 


Kalendář akcí

Po Út St Čt So Ne
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

 

Kniha - Podolí u Brna 1237-2007

Knihu lze zakoupit na Obecním úřadu a v knihovně za 350,-Kč

kniha

Fulltextové vyhledávání 2

4. 10. František

Zítra: Eliška

Turistická známka Podolí

ZÁKAZ POCHŮZKOVÉHO PODOMNÍHO PRODEJE ZBOŽÍ A SLUŽEB

TRŽNÍ ŘÁD obce Podolí

 

ZEPTEJTE SE

příspěvků: 1755

DISKUZE-old

příspěvků: 33

DISKUZE-old

příspěvků: 0

Návštěvnost stránek

988796