Logo2 mapa

Změna velikosti písma

Drobečková navigace

DOMŮ > AKTUALITY > CO SE DĚJE NA ÚŘADĚ - 4. týden

CO SE DĚJE NA ÚŘADĚ - 4. týdenDatum konání:
1.2.2023
???? Stále hledáme zaměstnance pro údržbu obce V pondělí proběhla schůzka s novým zájemcem.
 
???? Obec začne využívat systém DIGI SPRÁVA. Půjde o výrazné zefektivnění vnitřní práce. Lze sem nahrávat podklady pro zastupitele i komise, pořizovat zápis ze zastupitelstev, bezpečně poskytovat zastupitelům zápisy z rady a další. V týdnu se za námi zastavili zástupci DIGI SPRÁVA a společně jsme ladili podrobnosti.
 
???? Se společností COMIMPEX jsme do detailů řešili veškeré IT služby, které jako obec využíváme. Chceme je totiž sjednotit pod jednu správu.
 
???? Se zástupci MUNIPOLIS proběhlo podrobné nastavení profilu obce Podolí, abychom jej mohli konečně zveřejnit občanům k užívání. To se podařilo v neděli, takže nyní se již můžete registrovat!
 
???? Proběhla schůzka ke svolání valné hromady honebního společenstva.
 
????‍???? Starostové a další zástupci obcí se ve čtvrtek potkali s vedením Jihomoravského kraje, za Podolí byli přítomni starosta a místostarosta. Náplní byl krátký seminář informující o možností dotací z kraje, informace z KORDIS, Správa a údržba silnic JMK a obecně co se všechno na kraji momentálně řeší a připravují.
 
???? Proběhla schůzka ohledně možností dotací na fotovoltaiku.
 
???? Kulturní komise se sešla, aby probrala běžnou agendu a také přípravu charitativního koncertu pro dětský hospic Dům pro Julii, který se bude konat 23. 4.
 
???? Týden zakončila série schůzek se zájemci o výstavbu na území Podolí. Schůzek se zúčastnila rada obce a stavební komise. První byl zájemce o koupi pozemků obce v průmyslové zóně Slatina. Další investor plánující výstavbu u nově vybudovaných rybníků vedle Zukalova mlýna. Třetí na řadě byl developer, který má stále zájem budovat v lokalitě Nad paloukem. Nejprve jsme si vždy vyslechli představu investorů a následně jsme jim všem sdělili jasné stanovisko obce k dotčeným lokalitám a záměrům. Nejdůležitější informace ze strany obce byla, že se budeme zabývat pouze komplexními záměry. Nyní mají všichni prostor na podmínky obce zareagovat. Další schůzky se budou konat doufejme již nad konkrétními plány a podklady.
 
???? Česká televize v naší volební místnosti natáčela krátkou reportáž se starostou Štěpánem Svobodou.

Kalendář akcí

Po Út St Čt So Ne
27 28 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

 

Kniha - Podolí u Brna 1237-2007

Knihu lze zakoupit na Obecním úřadu a v knihovně za 350,-Kč

kniha

21. 3. Radek

Zítra: Leona

Turistická známka Podolí

 Odber SMS

ZÁKAZ POCHŮZKOVÉHO PODOMNÍHO PRODEJE ZBOŽÍ A SLUŽEB

TRŽNÍ ŘÁD obce Podolí

 

ZEPTEJTE SE

příspěvků: 1755

Návštěvnost stránek

941871