Logo2 mapa

Změna velikosti písma

VYHLEDAT

Drobečková navigace

DOMŮ > AKCE V OKOLÍ

AKCE V OKOLÍ


Abraxas

Datum konání
Typ

Více

Tomáš Pfeiffer - Setkání s biotronikou

Místo
Musilova 407, Husovice, 61400 Brno
Datum konání

Společenství Josefa Zezulky. Hledáš? Ve svém tichu? Všichni hledáme cestu poznání a moudrosti. Tomáš Pfeiffer nese pro Tebe myšlenky a vedení přinašeče. Chceš-li filosofii Bytí, navštiv přednášku. Možná, že nastal čas, jsi svobodný.

Více

Bonjour Brno

Datum konání
Typ

Alternative indie rock, pro který jsou typické dynamické přechody z minimalistických pasáží do ostřejších (někdy až noiseových), které pročesává zpěv ve francouzském a českém jazyce, který si nemilosrdně pohrává s textem, který je mnohdy inspirován literární předlohou (Hájíček, Reiner, Murakami, Breton), ale i životem samým. Po debutovém albu L´épitaphe des papillons, které kapela nahrála ve studiu Jámor s Ondřejem Ježkem, právě dokončuje druhou desku, tentokrát v češtině a pod producentskou taktovkou Tomáše Neuwertha.

Více

S dobrovolnictvím po celém světě

Místo
Bratislavská 210, Zábrdovice, 60200 Brno
Datum konání

Co je to Workaway? Jak funguje a jak přes něj můžete procestovat celou planetu, aniž byste na to potřebovali miliony? Jak se takovým dobrovolníkem - světoběžníkem stát a poznávat svět skrz lokální kulturu? Představíme vám workaway a jeho komunitu, jak ho lze používat, čemu se vyhnout, na co si dát pozor. Zazní praktické tipy a zkušenosti z pobytů v USA a Portugalsku.

Více

Milena Fucimanová: Hnízda v octu

Místo
Kobližná 70, Brno-město, 60200 Brno
Datum konání

Vernisáž a křest nově vydané knihyHudební doprovod ve spolupráci s významným českým hudebním skladatelem Danielem ForróKnihu pokřtí básník Radovan Jursa

Více

Plexis na Melodce + Supertesla

Datum konání
Typ

Nic snad nemá na Melodce nesťastnější osud, než koncerty Plexis. Někdy je zruší úraz, jindy ještě větší úraz, příště zase koronavirus...Tentokrát to snad už vyjde!! Pozor! Akce je ve čtvrtek 15.10., ne v září, jak jsme původně psali. S Plexis není nic jednoduchý. :-DTaky se nám podařilo sehnat stejnej line-up, takže k naší velké radosti s Plexis vystoupí Supertesla! 

Více

On The Roof + Lee / Bajkazyl Brno

Datum konání
Typ

Vstup 80 Pivo bude Víno taky Hudba taktéž On the Roof /elektro-alternative-rock/ Ambiciózní mladá kytarovka, zvukové experimenty, změny nálad a výrazné instrumentální pasáže, které umějí dohnat až k transu. Mají za sebou EP a čerstvě vydaný singl. https://ontheroofofficial.bandcamp.com/ https://youtu.be/qpkItgqZ5NA Lee /alternative-rock/ "Maskovaný shoegazing se sluncem v zádech a melancholií v srdci." Trio v závětří své zkušebny brzy zjistilo, že právě v uspěchaném a přetechnizovaném světě pro ně má smysl společně vytvářet rockové songy, které zrcadlí pocity každého z nich. Zpívající kytarista Honza Srostlík, zpívající bubenice Dominika Jančíková a basující Lukáš Bartulec do své dynamické hudby vkládají něhu, napětí, lásku, zlost i záludnost. Loni vydali debutové EP 'The Pulley System' nostalgicky na MC kazetě a pragmaticky digitálně. https://facebook.com/threezlee https://threezlee.bandcamp.com https://spoti.fi/2x6yWpU

Více

Datum konání
Typ

Více

Kalendář akcí

Po Út St Čt So Ne
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7
FOTBAL STRŠÍCH ŽÁKŮ
8 9 10
FOTBAL V PODOLÍ
11
FOTBAL V PODOLÍ
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

 

Kniha - Podolí u Brna 1237-2007

Knihu lze zakoupit na Obecním úřadu a v knihovně za 350,-Kč

kniha[1].jpg

1. 10. Igor

Zítra: Olívie, Oliver

KALENDÁŘ AKCÍ

Turistická známka Podolí.png

 Odber_SMS_velky (1) (002).jpg

ZÁKAZ POCHŮZKOVÉHO PODOMNÍHO PRODEJE ZBOŽÍ A SLUŽEB

TRŽNÍ ŘÁD obce Podolí

 

ZEPTEJTE SE

příspěvků: 1368

Návštěvnost stránek

718141