Logo2 mapa

Změna velikosti písma

VYHLEDAT

Drobečková navigace

DOMŮ > AKCE V OKOLÍ

AKCE V OKOLÍ


Podzimní výstava klubovních kolejišť 2021

Místo
Černovice, Brno
Datum konání

Dovolujeme si Vás pozvat na podzimní výstavu klubovních kolejišť KMŽ Brno I – možná poslední výstavu v prostorách bývalé Mosilany před stěhováním kolejiště! Tradiční podzimní výstava letos o měsíc dříve! Termín: 30. 9. – 24. 10. 2021, vždy čtvrtek–neděle. Výstava se bude konat pouze za příznivé situace vzhledem ke COVID-19. Můžete se těšit na velké klubovní kolejiště H0 o ploše cca 65 m2, modulové kolejiště H0 s modely stanic Ivančice a Náměšť na Hané – obě jsou zmenšené repliky stanic, které v modelovaném období reálně existovaly. Dále si u nás v klubovně můžete prohlédnout modulové kolejiště TT, které je modelem trati Čejč-Ždánice. Modulové kolejiště H0 bude rozšířené o nové moduly, které jsme ještě nevystavovali. Máme nové lokomotivy a spoustu novinek na kolejišti, tak se přijďte podívat!

Více

Na křídlech ptáků | 3D film ve VIDA!

Místo
Křížkovského 554, Pisárky, 60300 Brno
Datum konání

Sníte o létání? V novém 3D snímku stačí roztáhnout křídla a obletíte celou planetu. Díky nejmodernějším technologiím a ultralehkým kamerám uvidíte svět z ptačí perspektivy. Zjistěte, jaké to je být obávaným orlem či sokolem nebo naopak jejich kořistí. Čtyřicetiminutový dokument Na křídlech ptáků z produkce BBC promítá VIDA! v českém dabingu herečky Jany Plodkové za příplatek ke vstupnému 50 Kč/osoba. Snímek nadchne dospělé i děti od 4 let. Datum a čas promítání najdete na našich stránkách VIDA!.

Více

Co dokáže papír | víkendové dílny ve VIDA!

Místo
Křížkovského 554, Pisárky, 60300 Brno
Datum konání
Typ

Program s papírovými pokusy pro rodiny s dětmi / víkendy v říjnu a listopadu Jak vzniká papír a co všechno dokáže? Existuje víc druhů? Přijďte si vyzkoušet filtraci nebo chromatografii. Rozpohybujte sirku nebo přimějte papírové květy, aby rozkvetly. Zjistěte, jakou má papír sílu a jak ho správně recyklovat. Na závěr odhalte tajemství japonského umění origami. Vhodné pro děti od 5 let. Dílny se konají o víkendech do 14.11. v časech 12:00, 14:00, 16:00. Za příplatek ke vstupnému do VIDA! 50 Kč/skupina (1–4 os.).

Více

Caravaning Brno 21.-24.10. 2021

Místo
Výstaviště 405, Pisárky, 60300 Brno
Datum konání

Na Caravaningu Brno se pravidelně prezentují obytné vozy a karavany od desítek předních výrobců. Brněnský veletrh je první příležitostí, jak představit nové modely českému trhu, takže bude k vidění řada novinek pro nadcházející sezónu. Chybět nebudou samozřejmě ani zákazníky oblíbené modelové řady. Roste také zastoupení stále populárnějších vestaveb a vyhledávanou sekcí jsou i doplňky a příslušenství pro kempování. Testovací jízdy, bazar karavanů a minikempNa venkovní ploše si zájemci na vlastní kůži vyzkouší ovládání obytného automobilu díky testovacím jízdám. Vhodné jsou pro všechny, kteří uvažují o koupi svého prvního vozu. Návštěvníci na veletrhu zakoupí i modely obytných vozů a karavanů, které již za sebou nějaké zkušenosti z cest mají. K dispozici budou ve venkovním bazaru. Veškeré nabízené vozy jsou ve skvělém technickém stavu a navíc potěší svými příznivými cenami. Vrátí se také minikemp fungující na principu stellplatzů, který nabídne nezapomenutelnou atmosféru spojenou s komfortním přenocováním přímo v areálu výstaviště.

Více

FestKaťák 2021

Datum konání
Typ

V sobotu 23.10. proběhne v Katolickém domě v Blansku FestKaťák 2021 a zde pořadatelé s radostí představují kapely, na které se můžete těšit! Pavel Dirda a přátelé, The(y) Wanted a Spolektiv.

Více

Dalibor Hřebíček - Cesta životem tour

Datum konání
Typ

Dalibor Hřebíček vás provede hudebním světem populární hudby a rapu - přijďte si poslechnout nově vytvořené skladby a trochu zatančit. Můžete se těšit i na různá komická představení a večer plný zábavy. Budeme se na vás moc těšit.

Více

Koncert

Datum konání
Typ

Koncert legendy českého hard rocku a heavy metalu Miloše Dodo Doležala v brněnské Melodce. support: Aldabra - hard rock / Brno Tonal Construct - progressive-metal / Brno

Více

Voices of the Underground

Datum konání
Typ

Přišel čas... Čas oprášit prkna brněnských klubů, pěkně po staru, na domácí půdě. A tak si Vás kapela Stoker dovoluje pozvat na večírek jménem "Voices of The Underground" Po delší pauze se ale nevracíme s prázdnou! Ve stejný večer totiž slavnostně pokřtíme naše nové album The Hunger! K pořádné party jsou ale vždycky potřeba aspoň dva...ne? Pozvání totiž přijali skvělí Liquid Jesus (díky borci!). A my se už nemůžeme dočkat až to společně oslavíme. Přijďte si užít komorně temný večer v rytmu glam-punku a gothic rocku? Už teď se těšíme! Kdy? Kde? Za kolik? V sobotu 23. 10. 2021, v klubu Desert v Brně. Vstupné: 100,- v předprodeji 150,- na místě Kapely: Stoker (CZ) Liquid Jesus (CZ)

Více

KOncert 3 kapel

Datum konání
Typ

koncert tří nadějných kapel

Více

Doteky

Datum konání
Typ

Více

Kalendář akcí

Po Út St Čt So Ne
27 28 29 30 1 2
FOTBAL
3
FOTBAL
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16
DOMÁCÍ FOTBLOVÝ VÍKEND
17
DOMÁCÍ FOTBLOVÝ VÍKEND
18 19 20 21 22 23
FOTBAL
24
FOTBAL
25 26 27 28 29 30 31

 

Kniha - Podolí u Brna 1237-2007

Knihu lze zakoupit na Obecním úřadu a v knihovně za 350,-Kč

kniha[1].jpg

22. 10. Sabina

Zítra: Teodor

KALENDÁŘ AKCÍ

Turistická známka Podolí.png

 Odber_SMS_velky (1) (002).jpg

ZÁKAZ POCHŮZKOVÉHO PODOMNÍHO PRODEJE ZBOŽÍ A SLUŽEB

TRŽNÍ ŘÁD obce Podolí

 

ZEPTEJTE SE

příspěvků: 1635

Návštěvnost stránek

815737